Anadolu Ulaşım

10 Yıl gibi kısa bir sürede büyük başarılara imza atan firmalardan biriside, Anadolu Ulaşım Anonim Şirketi ünvanı ile izmirde 2003 yılında kurulmuş olup, ilk etapta izmir ankara ve istanbul seferlerine başlamıştır. Kısa sürede adından söz ettirir hale gelmiş olan Anadolu Ulaşım Türkiye genelinde 20’den fazla ilde seyahat imkanı sunar hale gelmiştir. Firmanın kurucusu Orhan Erdoğmuş 2 yıl sonrasında hakkın rahmetine kavuşmuş olup, geride kalan ekip kurucuları Orhan Erdoğmuş’un bıraktığı yerden ilk günkü heyecanı ile faaliyetlerine devam etmektedir. %90’ı kendi araçlarından oluşan son model otobüs filosu mercedes benz travego ve neoplan türü özel dizayn araçlardan oluşmaktadır.

Anadolu Ulaşım İstanbul
Esenler otogarı 119 numaralı peronda yer alan anadolu ulaşım harem otogarı ise 3 numaralı peronda yer almaktadır. İstanbul genelinde ayrıca onlarca şubesi ile size en yakın noktada olup, aşağıdaki listede ise anadolu ulaşım ile seyahat edebileceğiniz şehirler görülmektedir.

Anadolu Ulaşım Şubeleri
 Adapazarı  444 01 64
 Afyon     “”    “”
 Aydın     “”    “”
 Ankara     “”    “”
 Antalya     “”    “”
 Bursa     “”    “”
 Bilecik     “”    “”
 Burdur     “”    “”
 Çivril     “”    “”
 Denizli     “”    “”
 Eskişehir     “”    “”
 İstanbul     “”    “”
 Isparta     “”    “”
 İzmir     “”    “”
 İzmit     “”    “”
 Kütahya     “”    “”
 Manisa     “”    “”

Pamukkale Turizm Anadolu Ulaşım İşbirliği
2012 yılında yapılan önemli bir anlaşma ile pamukkale turizm ve anadolu ulaşım bilet satış acenteleri bir araya gelmiştir. Böylece iki ulaşım devi sizlere daha fazla şube ve daha yakın noktada olma avantajı sunuyor.

Anadolu Ulaşım Bilet
Keyifli bir yolculuk imkanı sunan anadolu ulaşım bilet alması ve rezervasyon yaptırmasıda bir okadar kolaydır. Anadolu bilet ile online sefer sorgulama ve biletinizi kredi kartı hatta bankamatik kartınızla bile alabilirsiniz. Sadece bilgisayarla sınırlı kalmayan bu özelliğe iphone tüm modellerdenden erişebilirsiniz.

Yolcumu İzliyorum Özelliği
Son yıllarda hayata geçen önemli uygulamalrdan birisi hiç şüphesiz yolcumu nerede uygulamasıdır. Anadolu ulaşım yolcumu izliyorum adını verdiği uygulama ile yolcumizliyorum.com web sitesinden yakınlarınız ve sevdiklerinizin o an nerede olduğunu uydu destekli yazılım sayesinde görebilirsiniz.

Anadolu Ulaşım Dinlenme Tesisleri
Yolculukların vazgeçilmezleri arasında yer alan dinlenme tesisleri sizlere farklı lezzetler yanısıra aynı zamanda sevdikleriniz içinde en özel hediyelik eşyaları alma imkanı sunuyor. Anadolu ulaşım ile seyahat ettiğinizde aşağıdaki dinlenme tesislerinde unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.Anadolu mola – Metin dinlenme tesisleri – Afyon kolaylı ve Yıldız dinlenme tesisleri kullanılmaktadır.

Anadolu Ulaşım Sizi Havalimanına Ulaştırır
Her saat dudullu hareket merkezinden sabiha gökçen havalimanına, alibeyköy hareket merkezinden ise Atatürk havalimanına kolayca ulaşım imkanı sunan servislerimizden yararlanabilirsiniz.

Keyifli Yolculuk Dergisi
Yolcularımızın rahat ve keyifli bir seyahat geçirmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Aşağıda göreceğiniz bir çok uygulama hiçbir otobüs firmasında olmamakla birlikte ücretsiz sunulan anadolu ulaşım keyif dergisini keyifle okuyacaksınız. Bir diğer farkı ise bu dergiyi görme engelli vatandaşlarımızda kolayca okuyabilmeleri için brilla alfabesi ile özel hazırlanmaktadır.

İkiz Koltuk Emrinizde
Anadolu ulaşım otobüsleri özel dizayn olup 2+1 koltuk düzeni mevcuttur. İsteyen tek kişilik koltuklarda seyahat edebilir, bayanlar için sunulan bu hizmetle bayan yolcular dilerse 2. koltuğu %50 indiriml

Elektrik ve Kablosuz internet
Gelişen teknoloji ile hayatımıza giren cep telefonu, bilgisayar vs şarjı seyahat esnasında sıkıntı olmaktan çıkıyor. Anadolu ulaşım tüm araçlarında 220 volt priz ve internetten kopamayanlar içinde kablosuz internet imkanı sizi bekliyor.

Cep Telefonu Özgürlüğü ve Kütüphane
Anadolu ulaşım otobüsleri seyahat esnasında sizlerin iletişim özgürlüğünüzü hiç bir şekilde engellemez. Seyahat esnasında cep telefonu kullanabilir yada otobüsümüzde bulunan mini kütüphane ile okuma keyfini otobüslerimizdede yaşayabilirsiniz.

Anadolu Ulaşım

1 Comment

Add a Comment
  1. So64

    Anadolu ulasim usak’ in gururu bir firmadir.belkide kalite olarak en iyi otobüs firmasidir.kuruculari ve sahibleri usaklidir ,

    Bu sebebten usaklilar anadoluya sahip cikmis,benimsemistir.
    Firmada bu güvene layik is yapmistir.

    Kendilerine almanyadan selamlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018