Anadolu Ulaşım Sevgililer Günü Kampanyası

Seyahat sektörünün lider markası Anadolu Ulaşım 14 şubat’a özel kampanya ile yolcularını mutlu etmeye devam ediyor. Sevgililer günü yapacağınız seyahatlerde yan koltuk %50 indirimli yolculuk keyfini yaşayacaksınız. Son model otobüslerden oluşan genç otobüs filosu ile Türkiyenin onlarca şehrinde karşılıklı seferlerden yararlanmak için bizce seyahat tarihini 14 şubat sevgililer gününe ayarlamalısınız.

Yan Koltuk %50 İndirimli
Sadece 14 Şubat’ta geçerli olan bu uygulama ile yan yana 2 bilet aldığınızda 2. bilet %50 indirimli sahip olacaksınız. 10. Yılını kutlayan firma bir çok avantaj ve güler yüzlü personeli ile sizlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Her araç için koltuk kapasitesinin %10’u için geçerli olduğunu hatırlatalım.

Büyük Ekran Büyük Keyif
Araç içi teknolojide çok önemli başarılara imza atan Anadolu Ulaşım her koltukta geniş ekran Full HD görüntü kalitesi ile TV, Sinema ve Müzik kanalları sizlerin keyifli bir seyahat edebilmesi için tüm araçlarda standart sunulmaktadır. Anadolu Ulaşım bilet almak için telefon, internetten online yada size en yakın pamukkale ve anadolu ulaşım bilet satış şubelerinden yararlanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için 444 01 64 nolu telefonu arayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018