Anadolu Ulaşım Uşak Sportif’in Sponsoru Oldu

2003 Yılında sektöre hızlı bir giriş yapan Anadolu Ulaşım sektöre getirdiği yenilikler ile her zaman adından söz ettirmeye devam ediyor. İlk defa otobüslerinde 10 inç HD ekran uygulaması ile otobüste TV, Sinema ve Android uygulamalarını sunan firma diğerlerinede örnek olmaya devam ediyor. Yenilikleri sadece kendi içerisinde kalmayıp aynı zamanda kültür sanat ve spor’a verdiği desteklerlede ülkemizin medarı iftiharı haline gelmektedir.

Uşak Sportif’in Ulaşım Sponsoru
Ülkemizin spor alanında daha fazla başarılara imza atması için elimizden gelen çabayı sarfediyoruz. Uşak Sportif’in resmi ulaşım sponsoru olan Anadolu Ulaşım sporcularımızın daha güvenli ve konforlu bir şekilde maçlara çıkmasını sağlıyoruz. Uşak halkının beğenisini kazanan bu uygulama ile aynı zamanda Uşak halkı ve ekonomisinin dahada güçlenmesini temmeni ediyoruz.

Uşak Sportif Basketbol Kulübü
1984 Yılında Uşak Belediyesi tarafından kurulan Uşak Sportif Basketbol Kulübü 2006 yılından beri düzenli olarak 2. Lif’de kalmayı başaran kulüp 2013 – 2014 sezonunda Beko Basketbol sezonunda oynamaya hak kazanmışır. Oyuncuları arasında Erdinç Balto ve Tuğberk Gedikli gibi ünlü isimler bulunmaktadır.

Uşak Sportif Bağışlarınızı Bekler
Anadolu takımlarının ayakta kalabilmesi birazda siz değerli halkın desteklerine bağlıdır. Anadolu ulaşım üzerine düşen görevi yaparak ulaşım sponsoru olmuştur. Siz vatandaşlarmız ise maddi imkanlar ile bu güzide kulübümüzün ülkemiz ve dünya genelinde başarılara imza atmasını sağlayabilirsiniz.

Uşak Sportif Sponsor

Teşekkürler Anadolu Ulaşım
2003 Yılında rahmetli Orhan Erdoğmuş tarafından kurulan Anadolu Ulaşım firması şimdi çocukları tarafından başarılı bir şekilde yönetilmektedir. Anadolu’nun bağrından kopup gelen bir spor kulübüne verdikleri destekten ötürü biz Otobüs Firmaları yönetimi olarak teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018