Anadolu Ulaşım Yolcum Nerede

Anadolu Ulaşım Yolcum NeredeÇok fazla tarihi geçmişi olmasada büyük başarıları olan bir firma Anadolu Ulaşım 2003 yılında başladığı turizm alanındaki faaliyetlerine 10 yıl gibi kısa bir sürede büyük başarılar elde eden firma yolcuların konfor ve güvenini düşünürken yolcu yakınları içinde sadece bir kaç firmada olan bir özellik olan yolcum nerede uygulamasını başlattı, sizde seyahat eden yolcularınızı bir tıkla takip edebileceksiniz.

Anadolu Ulaşım Yolcumu İzliyorum
Metro Turizm ve Kamil Koç Turizm gibi ülkemizin gelişmiş firmalarında olan ender bir uygulama olup Anadolu Ulaşım Yolcumu İzliyorum adını verdiği uygulama ile http://www.yolcumuizliyorum.com sitesinden sizde yolcunuzun nerede olduğunu bir tıkla görebilirsiniz.

İnternet Bağlantısı Olan Her Yerden İzle
Yolcumu izliyorum uygulaması için özel bir web sitesi kuran firma yukarda belirtilen siteye girdiğinizde Nereden kısmından yolcunuzun nereden bindiği ve hemen altındaki Nereye kısmından seyahat eden yolcunuzun nereye gideceğini seçiyoruz. Son işlem olarak ise hemen alt kısımda bulunan tarih ve hareket saatleri görülecek olup ordan seçtiğinizde harita yada uydu görüntüleri ile otobüsün bulunduğu yeri görebilirsiniz.

Anadolu ulaşım hakkında bilgiler ve bilet satış şubeleri hakkında detaylar için sitemizde detaylı bilgilere yer verilmiştir. Soru ve sorunlarınız için aşağıdaki yorum alanından sorabilirsiniz.

1 Comment

Add a Comment
  1. süleyman

    İyi günler. Öncelikle Anadolu Ulaşımdan memnuniyetimi bildiriyorum. Bundan önceki Yolcumu izliyorum sitesinden yolcumu izliyorum programını izleyebiliyordum. Bu yeni versiyon siteden yolcumu izliyorum programını çalıştıramıyorum. Problem nedir? Bir video oynatıcı program falan mı yüklemem gerekiyor. Anlayamadım. Bilginiz varsa bilgi verebilirseniz memnun olurum. Saygılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018