Anamur Zafer

Geçmişi antik çağlara dayanan bir yerleşim yeri olan anamur ve adını o güzel şehirden alan seyahat firması anamur zafer turizm 1992 yılında kurulmuş olup, ülkemizin darboğazdan geçtiği bir dönemde bile yıkılmadan ayakta kalmıştır. Mersin ve anamur halkının güvenini kazanan firma hergün sizleri güven ve konfor ile anamur, mersin, ankara, antalya, konya ve karaman illerine ulaşmanızı sağlıyor. Kendini sürekli yenileyen ve topluma adapte olan güleryüzlü kaptan ve yardımcı personeli ile sizlerin memnuniyeti için varolmaya devam ediyoruz.

Anamur Zafer Turizm İstanbul
Şuan için istanbul seferleri olmayan firmanın mutlaka ilerleyen zamanlarda anamur istanbul arasında çalışmaya başlayacağını ümid ediyoruz.

Anamur Zafer Şubeleri
 Ananmur (Merkez)  0324 814 15 22
 Silifke  0324 714 38 59
 Mersin  0324 237 93 03
 Antalya  0242 331 11 00
 Karaman  0338 213 45 57
 Konya  0332 265 01 30
 Ankara  0312 224 06 42

Anamur Zafer Turizm Bilet
Yerel çalıştığına aldanmayın kendi çapında yenilikleri ve teknlojik gelişmeleri yakından takip eden anamur zafer yolcularının verdiği güveni boşa çıkarmamak adına online bilet satış sistemine geçmiş olup, anamur zafer bilet almayı internet ortamında mümkün hale getirmiştir.

Yeni ve Konforlu Araçlar
Rakiplerinden geri kalmamaya çalışan firma filosunda bulunan otobüsleri mümkün mertebe son model araçlardan oluşmasını sağlamakta ve sizlerin beklentilerini karşılamaktadır. Mercedes benz travego otobüsleri ile sizlere seyahat esnasında sıkılmanıza fırsat vermeyen kişisel TV ve müzik dinleme imkanı sunuyor.

Anamur
Mersin ilimizin önemli ilçelerinden birisi olan anamur tarihi çok eskilere dayanmaktadır. Anamur burnuna yakın bir mevkide kurulmuş olan şehrimiz çok rüzgar almaktadır. Toplamda 60 bin ve üzeri nüfusu bulunan ilçe 1869 yılında ilçe olmuş ilk etapta konya ilimize bağlanmıştır.

Anamur Mamure Kalesi

Anamur Tarihi ve Turistik Yerleri
Mersin Türkiye’nin önemli turizm kentlerinden birisi olup anamur ilçemizde bu bütünlüğün bir parçasıdır. Anamurium antik kalesi ve Mamure Kalesi, Ak Köprü, Ak Camii ilçemize geldiğinizde gezip görmeniz gereken önemli tarihi ve kültür mirasları arasında yer almaktadır.

Anamur Zafer Turizm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018