Es Turizm

Kırıkkale merkezli otobüs firması olan es turizm iç anadolu bölgesinde başlayan seyahat serüveni kısa sürede bir çok ilde etkin hale gelmiştir. İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir ve Kocaeli seyahatleriniz için kullanabileceğiniz es turizm ootbüs firması online bilet imkanı ve hemen hemen son model araçlardan oluşan 50’ye yakın otobüs filosu ile sizlere güvenli ve konforlu seyahat deneyimi yaşatmak için bekliyor. Hizmet verdiği illerde birden fazla bilet satış acentesi ile hizmet veren firma işini en başarılı yapan markalardan olmayı başarmıştır.

Es Turizm İstanbul
Avrupa ve anadolu yakasında yer alan her iki terminaldede şubeleri bulunan değirmenci es turizm sizlerin daha kolay ulaşması ve zaman kaybını önlemek adını otogar dışında 30’dan fazla şubesi mevcuttur.

Es Turizm Telefon
 Kırıkkale (Terminal)  0318 224 32 34
 Dörtyol  0318 225 19 33
 Ankara  0312 224 01 93
 Antalya  0242 444 44 71
 İstanbul (Esenler Otogar)  0212 658 03 66
 İzmir  0232 472 22 94
 Kocaeli (İzmit)  0262 444 44 71

Es Turizm Bilet
kurumsal olmanın verdiği sorumlulukla yenilikleri yakından takip eden firma online bilet sistemi ortaya çıkması ile web sitesine enteğre etmiştir. İnternet bağlantısı olan her yerden es turizm otobüs seferlerini sorgulayabilir yada ileri bir tarihe biletinizi ayırtabilir yada dilediğiniz koltuk numarasını seçerek kredi kartınızla hemen alabilirsiniz.

Es Card Sizi Ücretsiz Seyahat Ettirir
Seyahat kartının çok ötesinde olan es card aldığınız tüm biletlerden %10 puan toplama imkanı sunuyor. Biriken puanlarınızla ücretsiz seyahat edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ücretsiz olarak bir es card sahibi olmaktır.

Araçlarda Teknobüs Özelliği
Yolculukları keyifli hale getiren teknobüs özelliği tüm otobüslere standart olarak enteğre edilen es turizm otobüslerinde seyahatin ötesinde ev konforu yaşayacaksınız. Kişisel DVD, USB, TV, Oyun ve kablosuz internet imkanı ile bir sonraki yolculuğunuz için sabırsızlanacaksınız.

Değirmenci Şirketler Grubu
Bir çok sektörde hizmet veren değirmenci es turizm adıyla turizm sektöründe yer almaktadır. Mega Trans, Değirmenci Petrol ve İnşaat yanısıra yine turizm alanında hizmet imkanı sunan Yeni es ve mega es turizm şirketleri firmanın diğer markalarıdır. Ne diyelim Allah başarılarını daim eylesin.

Değirmenci Es Turizm

1 Comment

Add a Comment
  1. ferhat aydoğan

    internet üzerinden bilet almakta zorluk çekiyoruz.Bu sorun yüzünden bir kırıkkaleli olarak başka firmalardan bilet almak zorunda kalmak istemiyoruz,internet bağlantı ayarlarınızı sürekli stabil halde tutmanızı rica ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018