Genç Turizm

1996 Yılında sizlerle varız diyerek seyahat hayatına başlayan genç turizm kısa sürede hem otobüs filosunu hemde hizmet verdiği güzergahı genişletmiştir. Ordu merkezli olarak bir çok ilde hizmet veren firma aynı zamanda yolcu taşımacılığı haricinde kargolarınız içinde güvenli taşımacılık imkanı gerçekleştiriyor. İstanbul ordu otobüs seferleri düzenleyen firma ihtiyaç duymanız halinde ayrıca otobüs kiralama hizmeti vermektedir. Online bilet satış imkanı bulunan genç turizm seferlerini öğrenmek için sadece internet bağantısı ve bilgisayarınız olması yeterlidir.

Genç Turizm İstanbul
Türkiyenin önde gelen otobüs firmalarından geri kalmayan genç turizm istanbul anadolu ve avrupa yakasında 20’e yakın şubesi ile hizmet vermektedir. Esenler otogarı 125 numaralı peronda yer alan firma yetkilileri sizleri misafir etmekten büyük onur ve mutluluk duyacaktır.

Genç Turizm Telefon
 İstanbul  0212 658 28 52
 Ordu  0452 233 22 23

Genç Turizm Bilet
Özellikle Ordu ve istanbul illerinde oldukça yaygın olan genç turizm bilet satış yazhanelerine ek olarak online bilet satış otomasyonu getirilmiştir. Bilgisayar ve internet bağantısı olan her noktada işlem yapabileceğiniz bu özellik ile zaman kaybnını önlemek adına önemli bir gelişmedir.

Genç Turizm Sinop Erzurum Seferleri
Hizmet alanını genişletn genç turizm erzurum sinop otobüs seferleri başlattı. Hergün karşılıklı gerçekleşen sinop erzurum otobüsleri ile güven ve konforu genç turizm ile yaşayacaksınız.

Araçlarda Homebus Özelliği
Evinizdeki rahatlığı otobüse taşıyan homebus özelliği ile koltuğunuzda kişiye özel dilediğiniz TV kanalını yada varolan filmleri izleyebilir. Sevdiğiniz müzik tarzlarını dinleyebilirsiniz. Yada internetten uzak kalmak istemezseniz, Wireless internet bağantısını özgürce kullanabilirsiniz.

Genç Kargo
Güvenli seyahatten sonra şimdide güvenli kargo taşımacılığına başlayan genç turizm her alanda sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Kargoculuk hakkında detaylı bilgi için lütfen firma ile iletişim kurunuz.

Ordu Otobüs Firmaları
İlimizde hizmet veren iki otobüs firması olup bunlar genç turizm ve ünye tur olarak öne çıkmaktadır. Ayrıca ordu ilimizde şubeleri olan 47 firma bulunmaktadır.

Genç Turizm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018