Hayrabolu Seyahat

Trakyanın en eski yerleşim yerlerinden birisi olan hayrabolu ilçemizde 1938 yılında faaliyetlerine başlayan hayrabolu seyahat yarım asrı aşan tarihi geçmişi ile hayrabolu istanbul otobüs seferleri düzenleyen firma online bilet imkanı ile sizlerin yerinden kalkmadan biletinizi alma imkanı sunuyor. Boyabat seyahat otobüs filosu mercedes benz 0403 temsa safir ve man 2000 otobüs modelleri ile taşımacılık yapmaktadır. Firmanın yönetim merkezi hayrabolu otobüs terminali olup aşağıdaki listede bilet satış şubeleri ve iletişim bilgileri yeralmaktadır.

Hayrabolu Seyahat İstanbul
Büyük İstanbul Otogarı 132 nolu peronda yer alan hayrabolu seyahat aynı zamanda istanbul avrupa yakasında bir çok bilet satış şubesi ile hizmet vermektedir.

Hayrabolu Seyahat Telefon
 Hayrabolu  0282 315 12 38
 Çorlu  0282 651 57 32
 Kırklareli (Alpullu)  0288 523 12 12
 İstanbul  0212 658 36 36

Hayrabolu Seyahat Bilet
Hizmet verdiği illerde yaygın olmayı amaçlayan hayrabolu seyahat bununla yetinmeyen firma gelişmiş firmalardda görmeye alıştığımız online bilet satışı boyabat seyahat firmasıda uygulamayı sizlerin hizmetine sunmuştur. Hep hayrabolu seyahat dedik firmayı tanıdık birazda ilçemizi tanıyalım.

Geçmişten Günümüze Hayrabolu Seyahat
Yerel bir firma olan firma diğerleri ile bir çok ilde hizmet verebilmiş olsaydı emin olun Türkiyenin en kaliteli turizm firmaları arasında yer alırdı 1938 yılından günümüze güven ve itibardan ödün vermeyen firmanın eski bir aracını aşağıda göreceksiniz.

Nostalji Otobüs

Hayrabolu
Eski adı rüzgarli şehir anlamına gelen (Hanri-polis) 1358 yılında osmanlı egemenliğine girmiş fakat kısa sürede roma imparatorluğu şehri geri almıştır. Buna müteakip ise 1368 yılında I. Murat tarafından tekrar ve son kez feth edilmiştir. O dönem romalıları yaşadığı için hiç Türk bulunmayan bölgeye kayseri ve sivas bölgelerinden seçilen aileler yerleştirilmiş ve toprakları iskan edilmiştir. Tekirdağ il merkezine 52km uzaklıkta olan hayrabolu toplam nüfusu 30 bin ve üzeri sayılmıştır. Döner kaya adında tarihte yaşanmış önemli bir olay vardırki hayrabolu illçemizin kurulmasında önemli bir hadise yaşanmıştır. Hayrabolu eskiden göller ve akarsuları yanısıra ormanlık bir alan olduğu tarihi kayıtlarda yer alıyor

Hayrabolu Seyahat

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018