Hızlı ve Kolay Biletin Tek Adresi

Biletbilet.com  online olarak seyahat imkanı sağlayan güzel bir site olarak göze çarpıyor. Kısa zamanda büyümeye başlayan bu yeni girişim ilerisi içinde iyi sinyaller veriyor.

Turizm Bakanlığından onaylanan TÜRSAB belgesiyle hizmet veren Biletbilet.com güvenli bir biçimde otobüs ve uçak bileti alabilmenizi sağlıyor.

70 Otobüs Firması ve 200 Uçak Firması Tek Bir Sitede!

Sitede 70 tane büyük otobüs firması bulunuyor. Bunlardan bazıları; Ulusoy, Varan, Efe Tur, Anadolu Seyahat, Öz Diyarbakır, Karadeniz Express, Lüks Karadeniz, Süha Turizm, Uludağ, Yeni Adana v.s.

Uçak Firmalarına gelecek olursak sitede dünyaca ünlü yerli yabancı 200 uçak firması hizmet veriyor. Bunlardan bazıları Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Sun Express, Atlas Jet, Bora Jet, American Airlines, British Airways, Lufthansa v.s.

Biletbilet.com Kullanışlı ve Kolay Bir Site!

Siteyi ziyaret edecek olan kullanıcıları sade ve kullanışlı bir arayüz bekliyor.  Biletbilet.com’a girdiğinizde Otobüs Bileti, Uçak Bileti, Pnr Arama şeklinde 3 farklı kategori bulunuyor. Otobüs ve Uçak Biletlerini 3 adımda anında satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. İlk adımda Sefer Seçip, İkinci adımda koltuk seçebilir, 3. adımda ödemenizi gerçekleştirerek siteden biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Otobüs Bileti Satış

Seyahat Firmalarını, Fiyatlarını ve Saatlerini karşılaştırma yaparak vaktinize ve bütçenize uygun bir seyahat imkanı sizleri bekliyor.

 

Otobüs Bileti ve Uçak Biletinde Taksit Seçeneği Var!

Biletbilet.com’un ödeme süreci sırasında taksitli ödeme seçeneği dikkatimizi çekiyor. Uçak ve Otobüs biletine aynı platformdan taksitle satışa sunan ilk ve tek site olma ünvanını elinde tutuyor. Kullanıcıların otobüs biletlerini 4 taksit, uçak biletlerini ise 12 taksite kadar seçeneklerle satın almaları mümkün. Biletbilet.com  bu imkanlarla ayrıca Türkiye’de ilki gerçekleştiriyor.

Biletbilet.com 2 Ayda Hızlı Büyüdü!

Biletbilet.com’un açılışı üzerinden henüz iki ay gibi kısa bir süre geçti. Fakat sitenin ulaştığı ziyaretçi rakamlarını fikir vermesi açısından paylaşalım. Aldığımız bilgilere göre sitenin ziyaret rakamları günlük ortalama 1000‘i aşmış durumda.

Biletbilet.com Sosyal Medya’da Çok Etkin!

Hızlı bilet, Kolay bilet sloganı ile sektöre hızlı giriş yapan siteye sosyal medyada takipte hızlı bir şekilde büyüyor. Twitter, Facebook ve Google+ başta olmak üzere paylaşımlarını sürekli güncelleyen biletbilet.com ekibi sosyal medyanın gücüne çok güveniyor. Sizde Biletbilet.com’u takip etmek istiyorsanız; www.Twitter.com/biletbiletcom  –  www.Facebook.com/biletbiletcom

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018