İzmir Turizm

Türkiyenin 3. büyük metropol kenti ve aynı zamanda fuar merkezi olan izmirde kurulmuş ve faaliyetlerine ara vermeden devam eden bir firma izmir turizm özellikle akdeniz ve marmara bölgesinde yoğunlaşmış olup, hergün izmir merkezli olarak ankara, afyon, antalya, bursa, kocaeli ve istanbul seferleri ile hizmet vermektedir. Yaygın bilet satış şubelerine ek olarak ipektr online bilet satış sistemini web sitesine enteğre etmiş olan izmir turizm güvenli ve konforlu seyahat sunmanın yanısıra ekonomik ve indirimli yolculuk yapmanız içinde bus card geliştirildi ve sizlerin kullanımına sunulmuştur.

izmir Turizm İstanbul
Akdenizin incisi izmirde yakaladığı popüleriteyi aynı şekilde istanbuldada ulaşmış olan firma esenler otogarı harici anadolu ve avrupa yakasında 20’den fazla şubesi ile hizmet vermektedir.

İzmir Turizm Telefon
 İzmir  444 01 35
 Afyon  444 01 35
 Ankara  444 01 35
 Antalya  444 01 35
 Bursa  444 01 35
 İstanbul  444 01 35
 Kocaeli (Gebze)  444 01 35
 Yalova  444 01 35

İzmir Turizm Bilet
Yukarda listelenen illerde ayrıca bir çok bilet satış şubesi ile hizmet veren izmir turizm bununla yetinmeyerek online bilet satış ve otobüs seferleri sorgulama sistemini devreye sokmuştur.

İzmir Turizm Bus Card
Bir çok yeniliği sizlere sunan izmir turizm yolcu indirim kartı uygulamasını başlatmış olup özellikle sık seyahat edenler için muhteşem bir fırsat olan bus card hem indirim hemde puan toplama imkanı sunuyor.

Biletini İnternetten Alan Kazanıyor
İzmir turizm sizlerin zaman kaybını önlemek ve teknolojiyi en güzel şekilde kullanmak üzere indirim uygulaması başlatmıştır. Biletini internet üzerinden online alan yolcularımız bilet fiyatı üzerinden %5 indirim imkanı kazanıyor. Mercedes benz travego, setra ve man mmega fortuna gibi araçlarla sizleri taşıyan izmir turizm mutlaka denemelisiniz.

İzmir Otobüs Firmaları
Bu bölümü genelde küçük iller için yazıyorum izmir, istanbul ve ankara gibi metropol kentlerde izmir otobüs firmaları demek pek mantıklı değil çünkü var olan firmaların %90’ı izmir otogarında şubeleri mutlaka vardır. İzmir seyahatleri için takılmayın her saat otobüs bulabilirsiniz.

İzmir Turizm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018