Kamil Koç Amasya

Geçtiğimiz günlerde yol arkadaşınız Kamil Koç’un Kırşehir seferlerine başladığını duyurmuştuk. Aradan fazla bir zaman geçmeden yine sevindirecek bir haber geldi ve şimdide Amasya Yollarında olduğumuzu belirtmek isterim. 5 farklı şubesi ile Amasya merkez ve Merzifon ilçesinde hizmet vermeye başlayan Kamil Koç Amasya bilgileri aşağıda detaylı bir şekilde yer almaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa başta olmak üzere bir çok ilden direkt ulaşım imkanı sunulmuş olup dilerseniz bu çok özel şehri kısaca tanıyalım.

Anadolu’nun en eski yerleşim yerlerinden biri olan Amasya eski adları arasında Amaccia ve Amacia gibi isimlere tarihi kayıtlarda rastlanmaktadır. Karadeniz bölgesinde yer alan şehrimiz nüfusu göç nedeniyle azalma göstermiş olup toplamda 140 bin ve üzeri orandadır. Merzifon ilçesi ile MÖ 700’lü yıllarda Marınca adında bir yerleşim merkezi olduğu bilinmekte ve Merzifon bunun devamı olan adı zamanla değişerek Merzifon halini almış 70 bin ve üzeri nüfusun yaşadığı Amasya’nın en kalabalık ilçelerinden birisidir. Mutlaka gezip görmeniz gereken şehirler arasıdadır.

Kamil Koç Turizm Amasya Şubeleri

 Amasya (Otogar)  0358 218 99 55
   ”    ”  Anıt  0358 212 55 66
   ”    ” Taşhan  0358 218 24 66
   ”    ” Üniversite  0358 252 60 40
Merzifon (Belediye Otogarı)  0358 513 30 30

Amasya Kamil Koç

Kamil Koç Online Bilet Uygulaması Zaman Kazandırır

Gerek bilgisayar gerekse akıllı telefonlarınızdan sadece 2 dakika gibi kısa bir sürede seferlerimizi sorgulayabilir. Seyahat etmek istediğiniz Türkiye’nin her yerine online bilet imkanı ile biletinizi satın alabilirsiniz. Bilet alımlarınızda Kamil Koç Yol Kart kullanmanızda ise indirim ve puan toplayabilirsiniz. Kamil Koç Amasya seferlerinde sizlere sıcak ve soğuk ikramların yanısıra şirketimizin kültür ve sanat eseri olan yolculuk dergisi ücretsiz temin edebilirsiniz. Türkiyenin onlarca iline seyahat imkanı olduğunu bir kez daha hatırlatmak isterim.

1 Comment

Add a Comment
  1. Hamza Toksöz

    Lise ve Üniversite yıllarımın tek seyahat firmasıdır Kamil Koç. Amasya’dan seferlere başlayınca hasretime kavuşmuş gibi sevindim. Benim için o yıllarda evim gibi idi. Zira her hafta sonu Ankara Bursa seferlerim vardı. Sonra Denizli-Bursa arasında gidiş gelişlerim devam etti. Yıllar sonra kalitenin arttığını ve sefer ağının genişlediği görmek memnun edici. Başarılarınızın ve hizmet kalitenizin devamını dilerim. Ayrıca kaptanlardan bazılarının namaz vakitlerine saygı göstermelerini, molaların bu vakitler dikkate alınarak belirlenmesini saygı ve sevgi ile talep ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018