Kamil Koç BUDO Aktarmalı Seferleri

25 Temmuz’da hizmet vermeye başlayan Yüksek Hızlı Tren YHT karayolu taşımacılığı hizmeti veren firmaları yeni arayışlara yöneltmiş gibi görünüyor. Geçtiğimiz günlerde önce Metro Turizm ile İstanbul Deniz Otobüsleri İDO işbirliği yaptı şimdide sektörün bir başka lideri olan Kamil Koç BUDO ile işbirliği yapacağınız açıkladı. Bursa Deniz Otobüsü BUDO günlük 5000 ve üzeri olan yolcu kapasitesi ile çalışmakta olup, her geçen gün yoğun talebe yetişmek için seferlerini artırmaya devam etmektedir.

Kamil Koç BUDO İşbirliği Nedir?
Biri denizyolu, diğeri karayolu taşımacılığında lider olan firmalar peki hangi alanlarda işbirliği yapacak, yolcular nasıl yararlanacak hemen onuda görelim. İlk etapta İstanbul kalkış ve varışlı olmak üzere Balıkesir, Manisa ve İzmir yönüne gidecek yolcular BUDO kabataş iskelesinden binecekleri deniz otobüsüne hiç bir ücret ödemeyeccekler. Mudanya iskelesinde bekleyecek olan Kamil Koç otobüsü sizi alarak Balıkesir, Manisa ve İzmir yönüne götürecektir. Bu anlaşma ile gideceğiniz yere 2 saat daha kısa zamanda varacaksınız.

İzmir Yolculuğu 2 Saat Kısalmakta
Bu uygulama ile İstanbul İzmir seyahati 2 saat kısalmış olup, İzmir’e hızlı tren gelmeden otobüs ve denizyolu firmaları yaptıkları işbirliği ile süreyi şimdiden kısalttılar. Metro Turizm ise İDO ile yaptığı işbirliği ile 9 saat olan İstanbul İzmir arası yolculuğu 6,5 saate indirdiğini açıkladı.

Budo ve kamil koç seferleri

Konu hakkında daha fazla bilgiye size en yakın Kamil Koç bilet saatış acenteleri ve 444 0 562 nolu müşteri hizmetleri merkezini arayarak ulaşabilirsiniz. Tüm yolculara hayırlı olsun diyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018