Kamil Koç Sivas

İç Anadolu Bölgesi’nin en eski yerleşim yeri olan Sivas aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti bu şehirde kurulmuştur. Yaklaşık yarım milyon insanın yaşadığı bu tarihi şehir’e yatırımlarda hız kesmeden devam ediyor. Son olarak ülkemizin en köklü turizm firması Kamil Koç Sivas şubeleri ile devam ediyor.

Kamil Koç Sivas

2014 Yılına çok hızlı giriş yapan firmamız yeni şubeler açmaya hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde açılışını yaptığımız diğer şubeler Tokat, Kırşehir ve Kayseri seferlerinden sonra şimdide Sivas seferleri ile devam ediyoruz. Şehrimizde yaygın olarak 3 farklı Kamil Koç şubesi bulunmaktadır. Bunlar Sivas otobüs terminali, Şarkışla ve Yıldızeli şubeleri hizmet vermeye başlamıştır. İndirimli seyahat ve online bilet avantajı ile Sivas merkezli olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir gibi bir çok ilden hızlı seferlerimizden yararlanmalısınız.

Kamil Koç Turizm Şubeleri

 Sivas Otogar  Numara hatalı verilmiş / Kaldırıldı
 Alibaba  0346 223 40 15
 Dikilitaş  0346 221 66 14
 50. Yıl  0346 224 16 97
 Kepçeli  0346 222 44 73
 Mevlana  0346 221 01 19
 Yıldızeli  0346 751 20 70
 Şarkışla

Sivas Kamil Koç Şubeleri

Grup Seksendört Konseri İle Başladık
İlk seferini 13 Haziran Cuma günü gerçekleştiren Kamil Koç Turizm mutluluğunu tüm Sivaslılarla muhteşem bir konser ile yaşadı. Sivas Kongre Meyda’nında Grup Seksendört tarafından verilen muhteşem konser ile halkımızı coşturduk. Şimdi Kamil Koç ile konforlu ve güvenli bir yolculuk sizi bekliyor. Yolkart ile indiri ve puan toplayacak Türkiye’nin onlarca iline indirimli seyahat edeceksiniz.

Son model Travego ve Setra otobüslerdeki konfora hayran kalacak koltuk arkası kişisel özelliklerden keyf alacaksınız. Tüm bunları yerinden yaşamak için hemen bir Kamil Koç Turizm bileti alarak sizde konuklarımız arasına katılın yeni şubelerimiz duyurmaya devam edeceğiz.

2 Comments

Add a Comment
 1. murat karabulut

  ıyı aksamlar 0 346 223 ** ** numara bana aittir lütfen telefon bilgilerini guncelleyiniz sureklı kamil koç fıması dıye benım evimi arıyorlar ve ben bu durumdan cokrahatsız oluyorum aksi halde gerekli mercilere bu siteyi ve telefonumu yayınlayanları şikayette bulunucam en kısa zamanda düzeltilmesini talep ediyorum tşkederim…

  Yönetici; Murat bey biz bilgileri firmadan alıyoruz. Şikayetiniz üzerine numarayı sitemizden kaldırdık. Verdiğimiz rahatsızlık için özür dileriz.

 2. fuat

  Olan olmuş üzüldüm böyle hata yapılmasına.
  Yeni numarayı yayınlasanız iyi olur galiba 🙂
  ben nereyi arıyacağım değilmi ama ????

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018