Kamil Koç Tokat

Roma İparatorluğunda Komana, Selçuklular döneminde adı Dar Ün-Nusret olan bir Tokat yazıya girişte ne kadar köklü bir tarihi geçmişi olduğunu görmeniz için belirttim. Konumuz Tokat’ın hızla gelişen imkanlarına bir yenisi eklenerek Kamil koç Tokat seferlerinin başladığını artık bu konfor ve rahatlığı Tokat’lı yolcularımızında yaşayacağını belirtmek fakat her bir tarafı ayrı bir güzellik ve tarih sahnesi olan şehrimizi kısada olsa tanımadan geçemiyoruz. Karadeniz bölgesinde olmasına karşın iki ilçesi (Yeşilyurt ve Sulusaray) İç Anadolu bölgesinde bulunmaktadır. Toplamda 12 ilçe ve 600 köyü bulunan Tokat toplamda 600 bin ve üzeri nüfusu ile göç problemine kısmen çözüm bulmuş illerimizdendir. tarıma önem verilmiş olup aynı zamanda sanayinin gelişmesi içinde yatırımlara hız verilmiştir.

Kamil Koç Tokat

2014 Yılına çok hızlı bir giriş yapan Kamil Koç Turizm geçtiğimiz günlerde bir çok ilde hizmet vermeye başladığını duyurdu. Şimdide Kamil Koç Tokat seferlerini başlatan firma (Tokat ve Turhal) şubeleri ile hizmet vermeye başlamıştır. Güvenli ve konforlu bir yolculuk için sizde Kamil Koç’u tercih ediniz.

Kamil Koç Tokat Şubeleri

 Tokat (Yeni Otogar)  0356 213 12 60
 ”   ”     Çarşı  0356 213 15 55
 Turhal (Otogar)  0356 275 55 50
 ”   ”     Yenişehir  0356 275 27 31

Tokat Kamil Koç

Kamil Koç Yolkart Fırsatlarını Kaçırmayın

Firmamızı ilk defa kullanacak yolcularımıza önemli bir hatırlatma yapmak istiyorum. Sizlere indirimli seyahat imkanı sunan Yolkart ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Tüm seyahatlerinizde puan toplar ve biletinize indirim kazanırsınız. Daha fazla bilgi ve başvuru detaylar için aşağıdaki linki kullanınız.
https://www.otobusfirmalari.net/kamil-koc-yolkart

1 Comment

Add a Comment
  1. Ziya Sönmez

    Tokat Kamil Koç otogar (İnternet sitesindeki)telefonunu aradım 2140562, cevap alamadım. 4440562 üzerinden SEMA adlı bir hanımefendi ile görüşüp 2141926 nolu telefonu verdi, aradım yine cevap alamadım. Tekrar merkezi aradım çıkan hanımefendi telefonla şubelerimizden hizmet vermiyoruz. Bizzat giderek görüşmeniz gerekir. Dedi. Servis konusunda İstanbul yolcularımız için yardımcı olmasını istredim. Bulunduğumuz nokta merkezi bir yer olmasına rağmen – Anadolu kafe- yakınları söylendi. Kabul ettim ama bu kezde bir saat öncesinden ve on-onbeş dakikada yani 70-75 dakika öncesinden orada bulunun şeklinde ifade kullanıldı.
    Böyle saygın bir firmanın Tokat’ta tutunup müşteri kazanması, kendini kabul ettirmesi, toplum tarafından tercih edilmesi açısından bu şekilde bir hizmeti yukarıdaki anlattığım gibi ise. ne yazıkki zor olacaktır. Hele hele müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarından tutumlarını gözden geçirmek gerekir.
    Saygılarımla.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018