Kamil Koç Turizm Kırşehir Seferleri Başladı

Sen rahat uyu ey rahmetli Kamil Koç geride bıraktığın yöneticilerin en az senin kadar başarılı ve hep ileriye dönük, yolcu memnuniyetine önem veren anlayışla kurduğun firmanın gelişmesini ve hep hayalini kurduğun tüm Türkiyeye ulaşmasını sağlıyorlar. Geçtiğimiz aylarda nevşehir seferlerini başlatan Kamil Koç şimdiki durağı ile toprağa aşık olan bir üsttadımız Aşık Veysel’in memleketi Kırşehir seferlerini başlatıyoruz.

Kamil Koç Kırşehir

Yol arkadaşın Kamil Koç ülkemizin her yerinde gidimedik yer kalmasın diye başarılı çalışmalarına devam ediyor. Son model otobüsler ve full teknoloji, full eğlence içeren koltuk arkası imkanlarına ek olarak uçak konforunda seyahat imkanı sunuyor. Kırşehir eski otogarı ve cacabey şubesi ile şuan iki farklı noktada yer alıyoruz. Gerek internet sitesinden online gerekse şubelerimizden hemen biletinizi alıp misafirimiz olabilirsiniz.

Kamil Koç Turizm Kırşehir Şubeleri

Kırşehir Otogar: Eski Belediye Otogarı No:5 – 0368 252 75 62
Cacabey Şubesi: Medrese Mahallesi Cacabey Caddesi – 0368 214 19 26

Yol Kart İndirimli Seyahat İmkanı Sunuyor
Bir çok ilke imza atan Kamil Koç Yol Kart uygulaması ile milyonlarca yolcusunu indirimli ve aldıkları biletlerden puan toplama imkanı sunuyor. Bunun dışında bir çok anlaşmalı kurum ve kuruluşta %30’a varan indirmler yine yol kart sahiplerini bekliyor. Henüz yolkart sahibi değilseniz size en yakın şubemizden ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Kırşehir Kamil Koç
Yolcum Nerede Özelliği Kamil Koç’ta
Artık yolcularınız her an takibinizde ülkemizde yalnızca bir kaç firmada uygulamaya konan yolcu takip sistemi yolcum nerede ile kamil koç ile seyahat eden yolcularınızı an be an takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018