Kamil Koç Turizm Nevşehir

Eskiden 18 evlik bir köy olan Muşkara zamanla gelişti, büyüde ve Osmanlı döneminde Nevşehir adını aldı. Muşkara sağlam yapılı anlamına gelmekte öylesine sağlammışki 18 ev çoğaldı, büyüde ve koca bir şehir halini aldı. Herşeyin en iyisine layık olan halkımıza turizm alanından güzel bir haber vermek istiyoruz. Kamil Koç Nevşehir otobüs seferlerine başlıyor. İlk sefer 25 nisan 2014 günü gerçekleşecek olup bundan böyle Nevşehir halkınada Kamil Koç Turizm kalitesini yaşatmaya devam edeceğiz. Yaklaşık 130 bin insanın yaşadığı bu şehirde büyük bir özverili ile hizmet vermeyi bekleyen kaptanlarımız, host ve hosteslerimiz sizleri sevgiyle karşılayacaklar.

Nevşehir’e Zahmetsiz Ulaşım İçin Kamil Koç
Ülkemizin önemli turizm kentlerinden olan Nevşehir Kamil Koç otobüs seferleri ile şimdilik İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya ilimizde karşılıklı seferler bulacaksınız. Online bilet ve son model otobüslerimizde seyahat etmenin keyfini yaşamak için hemen biletinizi alın dilediğiniz koltuğu seçin ve keyfe adım atın.

Kamil Koç Yol Kart İle Ekonomik Seyahat
Bir asıra yaklaşan tarihi ile bir çok ilke imza atan Kamil Koç Yol Kart sahipleri ile indirimli bilet almak ve puan topluyor. Ayrıca Yol Kart Sahiplerine özel bir çok kampanya ile unutulmaz anlar yaşıyor. Ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz Yol Kart fırsatlarından yararlanmak için size en yakın şubemize bekleriz.

Kamil Koç Nevşehir Telefon Numaraları
Şuan için 3 farklı şube ile hizmet vermeye başlayan Kamil Koç Nevşehir şubeleri nevşehir otogar, üniversite ve lale caddesi üzerinde bulunan şubelerden yararlanabilir aşağıdaki numaralardan bilgi alabilirsiniz.

Nevşehir Otogar: 0384 212 15 62
Nevşehir Üniversite: 0384 215 00 16
Lale Caddesi Şube: 0384 213 19 26

Kamil Koç Nevşehir Şubesi

Kamil Koç Turizm hakkında daha fazla bilgi ve bilet satış şube detayları için aşağıdaki linke tıklayınız. Siz ve sevdiklerinize kazasız belasız bir yolculuk dileriz.

3 Comments

Add a Comment
  1. tuncay

    selamlar nevşehir seferleriniz hayır olsun nevşehirden zonguldak a seferleriniz başlıyacakmı saygılarımla

  2. merve

    Merhabalar Zonguldak yada Bartına seferleriniz başlayacak mı çünkü aktarma gidip gelmek zorundayız ve ben sıkı kamilkoc yolcusuyum bilgilendirirseniz sevinirim.

  3. Ali

    Nevşehir merkez şubede çalışan personel çok kibar, teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018