Kamil Koç Yol Kart

Yol arkadaşınız kamil koç sizlere indirimli seyahat etmeyi teklif ediyor. 2005 yılında uygulamaya koyduğu yol kart kısa sürede büyük beğeni toplamış ve şuan 2.5 milyon üyeye ulaşmıştır. Kamil koç yol kart ile biletlerde indirim ve aynı zamanda puan toplarsınız. Topladığınız puanlarla Türkiye’nin 37 ilinde dilediğiniz yere kamil koç rahat ve konfosu ile seyahat edebilirsiniz. Ücretsiz sahip olabileceğiniz kamil koç yol kart dilerseniz internet üzerinden online, dilerseniz telefonuzdan kısa mesajla yada Ülkemiz genelinde 570 ve üzeri kamil koç bilet satış acentelerinden birine uğrayarak hemen avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

 

Kamil Koç Yol Kart Avantajları
Online başvurularınızda kartınızın gelmesini beklemeden hemen fırsatlardan yararlanabilirsiniz. %7’ye varan bilet indirimi ve aldığınız biletlerde kamil koç puan toplama imkanı sunan yol kart aynı zamanda süpriz kampanyalar ile siz değerli yolcularını mutlu etmeye devam ediyor.

Kamil Koç fırsatları Hiç Bitmiyor
Yol kart avantajları sadece seyahat ile sınırlı olmayıp günlük yaşamda bir çok fırsat her an karşınıza çıkabilir. Siz siz olun geç kalmadan hemen bir kamil koç yol kart sahibi olun. Peki kamil koç yol kart nasıl alınır hemen onuda aşağıda görelim.

Kısa Mesajla Yol Kart Başvurusu
Gelişen teknolojiyi her alanda kullanan kamil koç yol kart sahibi olmak için bir kısa mesaj yeterlidir. Telefonunuzun kısa mesaj bölümünden KKOC boşluk T.C Kimlik numaranızı yazarak 5564’e göndermeniz yeterlidir.

Online Yol Kart Başvurusu
Aşağıdaki linkten hemen başvurunuzu yaparak hemen kamil koç indirim imkanlarından yararlanmakya başlayabilirsiniz. Aşağıdaki linki kopyalayarak tarayıcıda açınız aksi halde hata verecektir.
https://www.kamilkoc.com.tr/yolkartuyeligi

Kamil Koç Bilet Satış Şubeleri
Sanal alemde uğraşmak istemiyorum derseniz. Türkiye genelinde yüzlerce ve yaygın olarak hizmet veren Kamil Koç Turizm bilet satış yazhanesi yada terminallerden bizzat alabilirsiniz.

Kamil Koç Yol Kart

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018