Kamil Koç Yozgat

İç anadolı bölgesi’nin en eski yerleşim yerlerinden birisi Yozgat yapılan kazı çalışmalarınd M.Ö 3000 yıl öncesine dir kalıntılar bulunmuştur. Yaşanan göç problemi nedeniyle nüfusu toplamda 98 bin seviyesine inmiş olup tarihte bir çok uygarlığa ev sahipliği yapmış bir şehirdir. Osmanlı döneminde özellikle Türkmenlerin yaşadığı şehir aynı zamanda Türkmen bir vatandaşı Celali isyanı çıkarmış önemli olaylar yaşanmış ve isyan bastırılmıştır. Şehrimizin kalkınması ve ulaşım’ın kolaylaşması için Kamil Koç Yozgat seferlerini başlattı, İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa gibi illerden Yozgat’a konforlu ve kısa sürede ulaşım imkanını yaşamaya hazırmısınız?

Kamil Koç Yozgat

Farkınamısınız sayın yolcularımız? yol arkadaşınız Kamil Koç Turizm son aylarda peş peşe yeni seferlerini açıklamaya devam ediyor. 2014 yılında (Nevşehir, Aksaray, Kırşehir, Amasya, Tokat, Adana ve Kayseri) illerimizden sonra şimdide Yozgat seferleri ile devam ediyor. Son model otobüslerle Türkiye’nin bir çok şehrinden Yozgat’a kolayca ulaşabilirsiniz. Sizde bu konfor ve yolkart indirimlerini kaçırmayın. Yozgat merkez, akdağmadeni ve sorgun ilçelerinde bulunan şubelerimizle hizmet vermeye başladık.

Kamil Koç Turizm Yozgat Şubeleri

 Yozgat Otogar  0354 212 65 14
 Sorgun  0354 415 55 66
 Akdağmadeni

Yozgat Kamil Koç
Kamil Koç Kalitesiyle 52 İlde Seyahat
Son eklediğimiz hizmet alanları ile birlikte Türkiye’de 52 farklı şehirde seyahat imkanı sunuyoruz. Ülkemizin her bölgesinde olma amacı ile yola çıkan firmamız bu idealini adım adım gerçekleştirmektedir. Size size en yakın Kamil Koç Bilet satış şubesi yada online olarak internetten biletinizi alın ve misafirimiz olun.

2 Comments

Add a Comment
  1. halil

    Merhaba kamil koç çalışanları ve değerli yolcuları. Bi Yozgatlı olarak kamil koç firmasının. Şehrimize seferler başlatmasını memnuniyetle karşılıyorum teşekkürler… Başarılar diliyorum

  2. Ahmet

    Yozgat terminal numarası çalışmıyor lütfen ilgilenin.Başarılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018