Metro Travel

Metro Turizm
Türkiyenin en büyük turizm firması başarılarına yenilerini ekleyerek devam ediyor. Ülkemizin tüm illerinde hizmet ağı oluşturan firmanın ilk adımı 1992 yılında bir kaç otobüs filosu ile başlanmış olup, şuan yaklaşın 2000 otobüs ile hizmet vermektedir. Geçtiğimiz yılda büyük bir başarı elde eden metro turizm yıllık 20 milyon yolcu kapasitesine ulaşmıştır. Hizmet alanına bir yenisini ekleyen firma yeni kuruluşu olan Metro Travel ile tatilcilerinde gözdesi olacağını düşünüyoruz.

Metro Travel
Şehirlerarası yolcu taşımacılığında sağladığı başarıyı şimdide metro travel markası ile yurt içi ve yurt dışı seyahat, gemi turları ve otel işlemleri ile çok güçlü bir çalışmaya imza atıyor. Aynı şekilde otobüs ve tren bileti alma imkanıda bulabileceğiniz metro travel hizmetleri favorileriniz arasında yer alacaktır.

Yurt içi Turlar
Türkiyenin çok özel tatil yörelerine metro turizm tecrübesi ile ulaşmak ve unutulmaz bir tatil yaşamak için termal turizm ve balayı tatilleri için çok özel otel seçeneklerini bulacaksınız. Ayrıca bütçenize uygun ekonomik tatil seçenekleri yine metro travel kalitesiyle sizlerin tercihine sunuluyor.

Yurt Dışı Turlar
Ülkemiz dışında yeni yerler keşfetmek istersenizde metro turizm kalitesini yanınızda bulacaksınız. Dünyanın dört bir yanında unutulmaz bir tatil yaşamak isterseniz metro travel devamlı yenilenen tur paketleri ile özellikle istanbul,izmir ve ankara hareketle roma, paris, amsterdam ve daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

Metro Travel Gemi Turları
Farklı bir deneyim yaşamak isteyenler içinse gemi turları sizleri çok farklı yerlere taşıyor. Bir çok seyahat firması ile anlaşmalı olan metro travel akdeniz, güney amerika ve uzak doğu gemi turları uçsuz bucaksız maviliklere yelken açmak isteyenleri bekliyor.

Kıbrıs Gezileriniz İçinde Metro Travel
Yavru vatan kuzey kıbrıs türk cumhuriyetini merak ediyor görmek ve tatilinizi geçirmek istiyorsanız metro travel sizleri yavru vatan’ın her köşesine ulaştırıyor. Girne, magosa, lefkoşa ve bafra şehirlerine güvenle ulaşırsınız.

Otobüs, Uçak, Otobüs ve Gemi Tren Bileti
Türkiyenin her köşesinde yaygınlaşan metro turizm bilet satış şubeleri ile size en yakın noktada yer alan metro travel tatil ve seyahat dışında alabileceğiniz hizmetler arasında uçak bileti, otobüs ve tren bileti alma imkanı sunuluyor. Daha fazla bilgi ve merak ettiğiniz herşey için size en yakın metro turizm bilet satış şubesine ulaşabilirsiniz.

Metro Travel

2 Comments

Add a Comment
 1. Ertac Ertekin

  Yurtdisi karayolu turlari hakkinda bilgi rica ediyorum.

 2. abidin gençay

  bu yaz tatilini metro travel aracılığı ile yaptım. nereye kuştur tatil köyüne. ne zaman 8 ağustos 15 ağustos arası. 4 kişilik aile. hemde erken rezervasyon ile.
  1. metro travel adına çalışan hiçkimseyle tanışmadım, muhatap olmadım.
  2. saat 14.00 da odalara yerleşmek gerekirken saat 15.30 da odalar hazır değildi ve sinirlenince temizliği devam eden bir odaya yönlendirildik.
  3. muhatap bulamadığımız için kimseye bir şey söyleyemedik.
  4. karşılama olayı yok. ne içinse anlamadım.
  5. temizlik istenen sevide değil.özellikle tabaklar konusunu hiç açmayayım.
  6. bir daha metro travel ilemideseler ne metro travel ne de kuştur tatil köyü. ve bunu herkese anlatıyorm. tatilim rezil oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018