Passenger Card Sahiplerine Dentistanbul’da %20 İndirim

Metro Turizm Sağlık Kampanyası
Türkiyenin önde gelen turizm firması metro sadece sizleri sevdiklerinize ulaştırmakla sınırlı kalmayıp aynı zamanda sağılığınız içinde önemli anlaşmalara imza atıyor. Metro Turizm 1992 yılından beri sektöre getirdiği taze kan ile aynı zamanda sosyal alanlardada muhteşem yenilikleri getirdi. İstanbulda yaşayan ve istanbul’a gelme imkanı olanlar için muhteşem bir sağlık kampanyasını sizlere duyurmak istiyoruz. Metro Turizm ve Dentistanbul arasında yapılan anlaşma ile ağız ve diş sağlığı için %20 indirim imkanı sunuluyor.

Passenger Card Sahiplerine Dentistanbul’da %20 İndirim
2001 Yılında faaliyetlerine başlamış olan Özel Dentistanbul diş hastanesi başarıları ile kendini ağız ve diş sağlığı alanında kanıtlamış olup, sağlıklı bir gülümseme için sizlerde Metro Turizm’in %20 indirim imkanından yararlanmalısınız. Kampanyadan yararlanmak için Dentistanbul Bakırköy, Ataşehir, Levent ve Beşiktaş şubelerinden yararlanabilirsiniz. Dentistanbul hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki telefon numaralarını 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Dentistanbul Telefon: 444 03 47

Metro Turizm Passenger Card Ücretsiz Sahip Olun
Metro Turizm yolcu indirim kartı olan passenger card ile sadece bilet alımlarında değil, bir çok noktada indirim sizi bekliyor hatta telefon konuşmalarınızda ciddi indirim sağlayan Passenger card sahibi olmak için size en yakın metro turizm bilet satış şubelerine uğrayarak ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Dentistanbul

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018