Metro Turizm Fotoğraf Yarışması

Türkiyenin en itibarlı otobüs firması seçilen metro turizm kültür ve sanata verdiği önemi bir kez daha ortaya koyarak ülke genelinde geçerli olacak olan fotoğraf yarışması başlattı. Kadrajda Türkiye Var adını verdiği proje ile yolculuğun en keyifli hallerine hep birlikte tanıklık edeceğiz. 5-31 Aralık tarihlerinde geçerli olan yarışmada 1. olana 5000 TL nakit ödül takdim edilecektir.

Kadrajda Türkiye Var Fotoğraf Yarışması
Haydi şimdi sende fotoğraf makinanı kap ve bu heyecanı yaşa ve yaşat, yolculuğun en güzel anını çek ve kadraj@metroturizm.com.tr adresine gönder yarışmaya katıl işte bu kadar.

 

Fotoğraf Yarışması

Yarışmaya Nasıl Katılacaksınız
Son gün 31 aralık 2013 olmak üzere çektiğin ve işte yolculuğun en güzel anı bu dediğin bir resmi hemen kadraj@metroturizm.com.tr adresine email olarak göndermen yeterlidir.

Metro Turizm Yarışma Ödülleri
Seyahat alanındaki başarılarını yarışma ile devam ettire metro turizm özellikle fotoğraf çekmekten keyf alanların başarısını taçlandıracağı bu yarışma ile toplamda 10 bin TL ödül dağııtacaktır.

  • Birinciye     5000 TL
  • İkinciye      3000 TL
  • Üçüncüye   2000 TL

Haydi Türkiye şimdi yeteneğini gösterme ve fotoğrafçılıkta ustalığını gösterme zamanıdır. Belirtilen tarihlerde hemen sende çektiğin ve özel olduğuna inandığın resimle katıl, başarıyı elde etmek elinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018