Metro Turizm İDO Deniz Otobüsü Bileti Satacak

Türkiye’nin en büyük otobüs firması Metro Turizm ile İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş (İDO) arasında yapılan anlaşma gereğince artık Metro Turizm biletlerine ve İDO biletlerine daha kolay ulaşabileceksiniz. İDO biletini Metro Turizm acentelerinden alan yolcular ayrıca terminallere ücretsiz servis ile taşınacaklar. Bu yeni anlaşmayı neyi içeriyor ve yolculara nasıl avantaj sağlıyor hep birlikte görelim.

İDO Bileti Metro Turizm Şubelerinde
Gerek şehiriçi gerekse şehirler arası deniz ulaşımı sağlayan İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) bileti almak için terminallere gitmeye gerek kalmadan size en yakın Metro Turizm acentesinden kolaylıkla alabileceksiniz. Sadece bilet satmakla sınırlı kalmayan şirket aynı zamanda yolcuları otogara ulaştırdığı gibi deniz otobüsü iskelesine ücretsiz ulaşımlarını sağlayarak şehiriçi servis hizmetide vereceği açıklandı.

Metro Turizm Bileti Deniz Otobüslerinde
Deniz otobüsü ile seyahat ederken aynı zamanda Metro Turizm biletide alabileceksiniz. Böylelikle deniz otobüsünden indiğiniz anda hemen Metro Turizm hizmet ayrıcalıkları ve konforunu yaşamaya başlayabilirsiniz.

Türkiyede Bir İlk
Daha önce Nilüfer Turizm’in Bursa’da BUDO ile yaptığı dar kapsamlı çalışmayı geliştiren Metro Turizm sadece bir il ile sınırlı kalmayıp daha geniş kitlelere ulaşmayı amaçlamaktadır.

Metro Turizm Deniz Otobüsü Bileti

İstanbul Ankara yolcularına güzel bir haber vermek istiyorum. Yüksek Hızlı Tren (YHT) devreye girmesinden sonra müşteri kaybetmek istemeyen Metro Turizm İstanbul Ankara arasını 4 saate düşürecek molasız seyahat uygulamasını başlatıyor. Bundan sonra İstanbul’dan Ankaraya sadece 4 saatte ulaşabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018