Metro Turizm Passenger Card

Metro Turizm Passenger Card
Seyahat etmek istediğiniz her yere sizleri 1992 yılından beri güvenle ve konforla taşıyan metro turizm şimdi seyahatinizde hem indirim hemde sayısız fırsatlardan yararlanmanız için passenger card uygulamasını başlattı. Ücretsiz metro passenger card ile seyahat etmek hem ekonomik hemde puan toplama imkanı sunmaktadır.

Bilet Alımdaların %10 Puan ve İndirim
Sizde biletinizi metro turizm passenger card ile alın kazançlı çıkın. Hem indirim hemde bilet fiyatı üzerinden %10 puan toplama imkanı sunan passenger card ile yaşayacağın fırsatlar bununla bitmiyor.

Passenger Card Günlük Hayattada Kazandırıyor
Turizm ile sosyal alanı kaynaştıran metro turizm passenger card dönem dönem düzenlenen farklı uygulama ve kampanyalardan yararlanıyor. İndirimli telefon görüşmeleri ve sağlık faaliyetlerinden yararlanmak için hemen bir passegern card sahibi olmak yeterlidir.

Metro Turizm İndirim Kartı Nasıl Alınır?
Bir çok firmada olduğu gibi Türkiyenin lider seyahat firması metro passenger card sahibi olmak için iki farklı seçenek bulunuyor. Dileyen metro turizm internet sitesinden online başvuru yapabilir sanal kart bilgileri ile hemen imkanlardan yararlanmaya başlar, Dileyen ise size en yakın metro turizm bilet satış şubesi yada otogarlarda yer alan bilet satış acentelerinden anında kartını alabilir.
Daha fazla bilgi için 444 34 55 nolu telefonu arayınız.

Metro Passenger Card

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018