Metro Turizm Yolcum Nerede

Türkiyenin en büyük otobüs firması Metro Turizm başarılara doymak bilmiyor. Sunduğu yenilikleri ile yıllık 20 milyon yolcu kapasitesine ulaşan firma yolcularına konforlu, keyifli ve güvenli bir yolculuk sunarken yolcu yakınları içinde bir birinden ilgi çekivi uygulamaları gerçekleştiriyor. Bu kapsamda geliştirilen Metro Turizm yolcum nerede uygulaması ile yolcularınızı takip etmek artık çok kolaydır.

Metro Turizm Yolcu Takibi
Geçtiğimiz yıl ulaşım alanında yılın firması seçilen metro yolcum nerede uygulaması ile artık gözünüz arkada kalmayacak, çünkü seyahat esnasında olan yolcularınızı an be an takip edebileceksiniz. Son model suit ve class otobüslerle hizmet veren firma tüm araçlarında GPS ve uydu ile takip edilmektedir. Bu uygulamayı şimdi yolcu ve yolcu yakınlarının kullanımına sunmuştur.

Metro Turizm Yolcum Nerede Nasıl Öğrenilir
Aşağıda yer alan linke tıklayarak açılan sayfada 20 saniyede sizde yolcunuzun nerede olduğunu görebileceksiniz. Bilet sahipleri bileti üzerinde yer alan sefer numarası, araç plaka no yada referans numarası ile aşağıdaki linke tıkladığınızda açılan sayfada görebilirsiniz.
http://www.metroturizm.com.tr/PageContent.aspx?CatId=1&PageId=25

Metro Yolcum Nerede

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018