Türkiyenin en büyük otobüs firması Metro Turizm başarılara doymak bilmiyor. Sunduğu yenilikleri ile yıllık 20 milyon yolcu kapasitesine ulaşan firma yolcularına konforlu, keyifli ve güvenli bir yolculuk sunarken yolcu yakınları içinde bir birinden ilgi çekivi uygulamaları gerçekleştiriyor. Bu kapsamda geliştirilen Metro Turizm yolcum nerede uygulaması ile yolcularınızı takip etmek artık çok kolaydır.

Metro Turizm Yolcu Takibi
Geçtiğimiz yıl ulaşım alanında yılın firması seçilen metro yolcum nerede uygulaması ile artık gözünüz arkada kalmayacak, çünkü seyahat esnasında olan yolcularınızı an be an takip edebileceksiniz. Son model suit ve class otobüslerle hizmet veren firma tüm araçlarında GPS ve uydu ile takip edilmektedir. Bu uygulamayı şimdi yolcu ve yolcu yakınlarının kullanımına sunmuştur.

Metro Turizm Yolcum Nerede Nasıl Öğrenilir
Aşağıda yer alan linke tıklayarak açılan sayfada 20 saniyede sizde yolcunuzun nerede olduğunu görebileceksiniz. Bilet sahipleri bileti üzerinde yer alan sefer numarası, araç plaka no yada referans numarası ile aşağıdaki linke tıkladığınızda açılan sayfada görebilirsiniz.
http://www.metroturizm.com.tr/PageContent.aspx?CatId=1&PageId=25

Metro Yolcum NeredeMetro Turizm Yolcum Nerede için 14 yorum yapılmış


aykut ekici

Yolcum nerede

Nazan Erşahin

Yolcum nerede

şefkati eden

yolcum şefkati eden nerede

aytac akgun

Yolcu nerde

Emre

Hepsi yalan dolan… Tüm araçlarda araç takip sistemi gps felen var yazıyorsunuz babam yolculukta şuanda bu linkten girdimyazdım referans no diyoki bu aracımızda GPS bulunmamaktadır diyo bir daha tercih etmiycektin metro turizmi ben hep Pamukkale turizm ile yaparım yolculuklarımı babamın hatır için metrodan aldım ve şuan merak içindeyim metroyıda kimseye tavsiye etmiyorum

ZÜLEYBE BARIŞ

saat 20.00 İstanbul Esenler otogardan binen yolcum Ankara da saat kaçta olacak

osman nuri taşdemir

31.12.2014 18 05 kalkıs ankara istanbul 62 koltuk ta arkadasim nerede indi

Mühürdar ÇINAR

Yolcum nerede neden yok bundan sonra sizin firmanız dan yararlanmayacağım

serap özkan

otobüs seferini öğrenmek istiyorum

cuma poyraz

12 den izmirden kalkan nevşehire gelecek otobüs nerde

EMİNE BAHAT

İSTANBUL ALİBEYKÖYDEN 20:50 KALKAN GİRESUN OTOBÜSÜ

iffetnur çalışır

Yolcum nerede

Handan Köksal

Edirne’den Afyon’a gelecek olan yolcumun bulunduğu otobüs Bursa’da gözüküyor. Güzergahtan dolayı bu mümkün değil. Lütfen sistemi doğru çalıştırın.

Ayhan Çelik

Yolcum nerede