Nilüfer Turizm

14 Yıl önce Türkiyenin 4. büyük ili olan bursada faaliyetlerine başlayan nilüfer turizm kısa sürede başarıya ulaşmış ve onlarca ilde hizmet vermeye başlamştır. Disiplin ve ekip çalışmasına önem veren yönetimi aynı zamanda yenilikçi anlayışı ile ülkemizde yüksek itibarlı firmalar arasına girmiştir. Son moder mercedes benz travego ve neoplan tourliner türü otobüslerle hizme veren firmanın araçları kişisel TV özelliğini geçerek koltuklarda android sistem içeren TV, müzik yanısıra ekrandan internete erişmenizi sağlayan teknoloji ile donatılmıştır. Online bilet satış imkanını geliştiren firma artıbilet adını verdiği uygulama ile yolcularına güven vermeye devam ediyor.

Nilüfer Turizm İstanbul
İstabulda nereye baksanız mutlaka nilüfer turizm logosu görürsünüz. Esenler ve harem otogarı standart ve oldukça gelişmiş bir alanda yer alan firma aynı zamanda İstanbul’un tüm ilçelerinde yazhane ve terminalleri mevcuttur.

Nilüfer Telefonları
 Bursa  0224 261 51 42
 Ankara  0312 207 13 52
 Antalya  0242 331 34 11
 Aydın  0256 213 06 66
 Balıkesir  0266 246 59 05
 Bolu  0374 210 14 95
 Burdur  0248 234 44 84
 Denizli  0258 371 01 44
 İstanbul (Esenler Otogar)  0212 658 35 56
 İzmir  0232 472 07 04
 İzmit  0262 311 49 51
 Kırklareli  0288 212 94 11

Nilüfer Turizm Bilet
Online sisteme ilk geçen firmalardan birisi olan nilüfer turizm bilet almak hem kolay hemde zahmetsizdir. İnternet olan her yerden bir tıkla nilüfer turizm biletinizi seyahat etmek istediğiniz koltuğu seçerek hemen alabilirsiniz.

Nilüfer Turizm Artı Bilet Uygulaması
Cep telefonunuzdan hemen başvurup avantajlardan yararlanabileceğiniz artı bilet uygulaması ile nilüfer turizm biletleri indirim, puan ve aktivitelerden yararlanma imkanı sunuyor. Her bilete %10 artı puan kazandıran uygulama ile ücretsiz seyahat edebilirsiniz. 1 Artı puan bir olup 50 TL’lik bir bilet aldığınızda 5 artı puan yani 5 TL kazanmış olursunuz.

Android Ekranla Yolculuk
Tüm koltuklarda kişisel TV imkanını ilk uygulamaya koyan firmalardan birisi olan nilüfer turizm bu uygulamayı bir adım ileri götürürek android ekranı siz değerli yolcularının kullanımına sunuyor. Tüm koltuklarda yer alan android ekran ile TV, Müzik, Film, Oyun ve USB girişine ek olarak diğer firmalarda olmayan bir özellik internet uygulamasıda koltuğunuzda ücretsiz sunulan imkanlardan sadece birisidir.

Nilüfer Turizm Blue Bus
Seyahate farklı bir konsept kazandıran nilüfer turizm blue bus adını verdiği uygulama ile diğer firmalardan bir adım öne çıkmayı amaçlıyor aşağıda başlıklar halinde sunulacak ayrıntıları mutlaka inceleyin.

Nilüfer Turizm Otobüs

2+1 Yolculuk Keyfi
Olur ya yalnız seyahat etmek isteyebilirsiniz. Sizler için özel dizayn nilüfer turizm otobüsleri 2+1 koltuk dizaynı ile tek sıra olarak ayarlandı.

Her Koltukta Emniyet Kemeri
Sizin rahat ve güvenli bir yolculuk yapmanız için tüm araçlarımız ve tüm koltuklarda emniyet kemeri uygulaması başlatan nilüfer turizm mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Kitap Okuma Lambası
Özel dizayn araçlarda farklı uygulamalardan biriside okumayı sevenler için diğer yolcuları rahatsız etmeyecek şekilde tasarlanmış olan kitap okuma lambasıdır.

Nilüfer Turizm Otobüsleri
Yukarda belirtilen özellikleri içeren iki farklı otobüs markasının araçları bulunmaktadır. Mercedes benz travego ve man firmasının neoplan tourliner araçları ile sizlere hizmet veren nilüfer turizm otobüsleri ve teknik bilgileri aşağıdaki videoda yer almaktadır.

Nilüfer Kargo
Firma hizmet alanını hızla genişletmekte olup seyahatten sonra şimdide lojistik sektöründe yer almış ve nilüfer kargo adını verdiği firma ile dosya, koli ve eşya taşıma işlemlerine başlamıştır.

Nilüfer Turizm

5 Comments

Add a Comment
 1. özden ünal

  Nilüfer turizim otobüs firması yetkililerinin DİKKATİNE..!!
  30 12 2014 tarih, 18.30 (İzmir-bursa) sefer çıkışlı otobüsün ismini şuan hatırlıyamadığım Kastamonulu değerli kaptanına; tüm yolcuların şükran ve minnetlerini belirtir böyle bir kaptana sahip olduğunuz için firmanızı kutlarız..!! Gelenbe Çanaklı,mevkiinde kardan ve tipiden MAHSUR kalan yolcular..!!

 2. Tayfun PEKDEMİR

  21.01.2015 de Sinop-İstanbul seferi için 2-3 numaralı koltuktaki yolcular 10 diğer yolcu ile Sinop Otogarından hareket ettiler.Macera şöyle
  1iİlk olarak yarım saat HANÖNÜ otogarında bekleyiş ve yolcu alış
  2.Kastamonu Otogarında bekleyiş ve yolcu alış
  3,Kastamonu şehir içinde tekrar duruş ve ÖRDEK toplayış
  4.Kastamonuda Nilüfer Bayiinde 3cü duruş ve yolcu alış
  5.Karabük ve Safranbolu da duruş ve yolcu alış
  6.Telefonla talep üzerine ARAÇ ilçesine giriş ve yolcu alış.
  Gece otobüsünü uyumak için kullanırsınız,ama ne mümkün devamlı araç içi ışık yandığından uyumak mümkün değil.
  YASAK olmasına rağmen Şöför ün araç içinde ve yolalırken sigara içmeside yolculara BONUS.
  Bilet gidiş-dönüş alındığından bu rezalet ve eziyet 7 Şubat akşamı mecburen tekrarlanacak
  HANİ NİLÜFER ÖRDEK TOPLAMAZDI
  Sinop yolcusunu siz salakmı zannediyorsunuz

 3. Mehmet Halil Çiftçi

  Oğlum Edirne’de Üniversitede okuyor. Devamlı Nilüfer firmanızla seyahat ediyor. Bedava bilet hakkı kazanınca acentadan alamadık. Otogara gidip oradan alınmasına anlam ve mana veremiyorum. 38 yıllık öğretmen olarak otogara giderek bedava bilet almak için 8 lira zarara sokmayın. Lütfen buna bir çözüm bulalım. Telefon ve şifre olduktan sonra acenta görevlisinden bedava ( promosyon) bilet alınabilmesi için ge reğinin yapılmasını arz eder, selam saygılarımı sunarım. (Oğlum:Mehmet Ali Çiftçi)

 4. Fehim BARBAR

  50 yaşında yeni emekli oldum, E sınıfı Ehliyetli SRC 2-4 – Psikoteknik belgeleri olan ayrıca Yeşil pasaporta haiz oförlük hizmetlerinde çalışabilirim.
  Tel: 0506 *** ** **

 5. ramazan köseoğlu

  Hizmet kalitesinde kötüye gidiyor bence arti bilet kullanimi sikintili herkese sizi öneriyordum dune kadar bu gidis duzelmezse musteri kaybina uğrarsıniz sonrasi malum hayal kırıklıgï oysa guzel seyler yazmak isterdim…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018