Nilüfer Turizm Dinlenme Tesisleri

Seyahatlerin bir güzel yönüde dinlenme tesislerinde verilen kısa mola ve yemek araları olsa gerek birde o ara verilen tesislerin kalitesi ve yiyeyeck içecek zenginliği bakımından doygunsa ayrı bir keyif sunacaktır yolculuğunuza.

Bu yazımızda nilüfer turizm firmasının kullandığı dinlenme tesislerini ve adreslerini tesislerden resimli olarak aktarmaya çalışacağım nilüfer turizm ile yolculuk yapanların mutlaka bildiği tesislerden oluşan bilgilendirme sayfamızı mutlaka incelemelisiniz.

Metin Dinlenme Tesisleri

Bir çok firmanın kullanmış olduğu bir tesis olan nilüfer turizm firmasıda kullanmaktadır. Sakaryada bulunan tesis E5 karayolu üzerinde bulunmaktadır.

Ender Dinlenme Tesisleri

Mimari yapısı ve temizliğiyle dikkat çeken bir tesis olan ender dinlenme tesisleri Denizli Ankara Karayolunun 50. Kilometresinde buluınmaktadır ve Denizli Sınırları içinde Yer Almaktadır.

Metin Dinlenme Tesisleri

Metin Dinlenme Tesisleri

Keloglan Dinlenme Tesisleri

Antalya yolunda seyahat eden yolcularında uğrak mekanı olan keloğlan tesisleri Antalya yolu üzeri kumavşarı kasabası sınırlarında bulunmaktadır.

Taytem İsmailin Yeri

Sakarya hendek mevkiinde bulunan nadide bir tesis olan taytem ismail tesisleri tem otoyolu 156. km bulunmaktadır ve nilüfer turizm yolcularına eşsiz ikram ve imkanlar sağlamaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018