Nilüfer Turizm İle Tatlı Bir Yolculuk

14 Yıl önce Bursa ilimizde kurulduktan kısa bir süre içinde kalitesi ile profesyonel ekibiyle adından söz ettiren bir firma Nilüfer Turizm yolculuğa farklı bir bakış açısı getiriyor. Araç içi internet teknolojisi ve şarj imkanını yolculara ilk önce sunan firmalardan biri olup şimdide yolculukların vazgeçilmezi ikramları ile adından söz ettirecek gibi görünüyor.

Yolculuk Nilüfer’den Tatlılar Eker’den; Genelde çay, kahve, meşrubat ve kek eşliğinde gerçekleşen araç içi ikramlara ilk defa sütlü tatlılar ekleniyor. Hemde süt ve süt mamüllerinin en köklü markası Eker kalitesi ile geliyor. Nilüfer Turizm yaklaşık 10 farklı ilde verdiği hizmetlerde sadece konfor değil aynı zamanda muhteşem lezzetleride açık büfe ikram eşliğinde sunuyor. Bu ayrıcalıkları yaşamak için sizide misafirimiz olmaya bekleriz. Artı bilet uygulaması ile biletinizi bir tıkla online olarak bilgisayar ve akıllı telefonunuzla alabilirsiniz.

Her Koltukta Android Ekran Sadece Nilüfer Turizm’de
Her anında özgünlük anlayışı gösteren Nilüfer Turizm diğer firmaların bir adım önünde olduğunu gösteren bir diğer gelişme ise koltuk arkası TV imkanı ile övünen firmalara koltuk arkası android ekran ile farkımızı gösteriyoruz. Kişiye özel android akıllı ekran sizlere TV kanalları, filmler, internet ve oyun oynama olanağı tanırken aynı zamanda USB girişi ile kendi dosyalarınızıda kullanabilirsiniz.

Burulaş ve Budo Biletleri Nilüfer Bursa Şubelerinde
Bursa’nın karayolu taşımacılığında lider hale gelen Nilüfer havayolu ve denizyolu alanında Bursa ekonomisine önemli kaykı sağlayan Budo ve Burulaş Havacılık biletleri Nilüfer Turizm Bursa şubelerinden temin edebilirsiniz.

Nilüfer Turizm İkramları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018