Öğretmenlere Ücretsiz Seyahat Fırsatı

Yeni bir yıla adım yaklaşırken aynı zamanda bizleri eğitip yarınlara hazırlayan eli öpülesi öğretmenlerinde en özel gününü kutlamak için hazırlanıyoruz. Küçük yaştan itibaren nazımızı çeken öğretmenlere hak ettikleri değeri vermeye hazırlanan Milli Eğitim Bakanlığı daha önce hiç görmediğiniz bir uygulamaya imza atıyor.

Öğretmenler Gününe Özel Otobüsler Ücretsiz
Öncelikle önemli bir hatırlatmayı yapalım. Ücretsiz olan otobüsler şehirler arası olmayıp, görev yaptığınız il ve ilçelerde şehir içi taşımacılığı yapan belediye otobüsleri için geçerlidir. 24 Kasım başlayacak uygulama 1 hafta boyunca geçerli olacaktır. Sadece otobüs ile sınırlı kalmayan uygulamayı incelemeye devam ediyoruz.

Uçak Biletleri %25 İndirimli
Madem şehirler arası otobüslerde imkan sunamıyoruz. Bizde uçakla seyahat etmek isteyen öğretmenlerimize iç hat seferlerinde %25 indirim uygularız. MEB ve Türk Hava Yolları THY arasında yapılan anlaşma ile 24 Kasım – 14 Aralık tarihleri arasında iç hatlarda öğretmenlerimize %25 indirim yapılacaktır.

Futbol Kulüpleride Öğretmenlerimizi Unutmuyor
Milli Eğitim Bakanlığı’nın sağladığı imkanlar dışında ayrıca ülkemizin güzide futbol kulüpleride öğretmenler haftası’nda yapacakları maçlarda çok değerli öğretmenlerimizi onure edici pankartlarla çıkmaya hazırlanıyor.

24 Kasım Öğretmenler Günü

Böylesi güzel uygulamaları düşünlere teşekkür ederken aynı zamanda bizimde bugünlere gelmemizde emeği geçmiş olan başta ilkokul öğretmenim ve maddi imkansızlıklarım yanında sürekli bana aldığı kalem,defterle sürekli destek olan öğretmenim Turan PEKER’e teşekkür eder ellerinden öperim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018