Öz Bilecik Seyahat

Dünyaya kültür ve medeniyet öğreten bir toplum Osmanlı İmparatorluğu bu topraklarda dooğmuştur. Her yıl atalarını hayırla yad eden Bilecik halkı şenliklerle kutlamaktadır. Marmara bölgesinde yer alan Bilecik bir çok şehre komşu olup, aynı zamanda bir çok bölge içinde kesim noktası olarak görülmektedir. Ulaşımı en kolay yerlerden birisi olmakla birlikte gerek otobüs, gerekse demiryolu ekonomik yönden ulaşım imkanı sunmaktadır. Toplamda 70 bin ve üzeri insanın yaşadığı bu şehirde seyahat etmek için tek yerel firma Öz Bilecik Seyahat olarak görülmektedir. Sadece Bilecik Bursa arasında çalışan Öz Bilecik seyahat bunun dışında büyükşehirlere ulaşım imkanı yoktur. Bursa, yenişehir ve inegöl ilçelerimize gidecekler için Mercedes 0403 model otobüslerle ulaşım imkanı sunmaktadır. Son bir hatırlatma yapmak gerekirse, bilet ayırtan yolcuların bilmesi gereken bir konu araç hareket saatine 30 dakika kala alınmayan biletler iptal edilmektedir.

Öz Bilelcik Seyahat Telefon
Adres: Bilecik Otobüs Terminali
Telefon: 0228 212 84 14

Diğer Bilecik Otobüs Firmaları
Merkezi ilimizde olan başka otobüs firmaları olmamakla birlikte şehrimizde ve Bilecik otogarında şubesi bulunan 13 farklı otobüs işletmesi bulunmaktadır. Aşağıdaki firmalar ile şehrimize kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Öz Bilecik Otobüs Firması
Buzlu Turizm, Düzce Güven, Eskişehir Sedef, Gölpazari Koop. İşletmesi, Isparta Petrol, İsmail Ayaz, Kamil Koç, Kontur, Kütahyalılar, Mar-tur, Metro Turizm, Öz Bolu, Van Erciş Sema

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018