Pamukkale Turizm Balıkesir

Bir bölümü Ege, diğer bir bölümü ise Marmara bölgesinde kalan bir şehrimiz Balıkesir her bir tarafafı tarih ve doğal güzellikleri ile dolu olup mutlaka gezip görülmesi yerler arasında yer almaktadır. Pamukkale Turizm olarak Balıkesir seferlerimizi hızla artırma yolunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Son olarak Burhaniye, Ayvalık, Bandırma ve Erdek şubelerimiz ile adım adım Balıkesir’i kapsamaya devam ediyoruz. 30 Mayıs itibariyle Türkiye’nin bir çok ilinden ulaşabileceksiniz.

Ayvalık, Burhaniye, Bandırma, Erdek;20 Farklı ilçesi ile ülkemizin önemli illeri arasında yer alan Balıkesir Pamukkale Turizm daha önce Edremit ve Sarımsaklı şubeleri ile hizmet verirken şimdi 4 önemli ilçeyide hizmet ağımıza katmış bulunuyoruz. Zeytincilik ve turizm alanında önemli bir ilçemiz olan Burhaniye yaz mevsimlerinin en özel tatil yörelerinden olan Ayvalık seyahatlarinizde artık sizde Pamukkale Turizm kalite ve konforunu yaşayacaksınız. Aşağıdaki lstede Pamukkale Turizm bilet satış şubesi ve terminal bilgileri yer almaktadır. Deniz ulaşımı ile alternatif sunan Bandırma şimdi Pamukkale rahatlığını yaşayacak olup alternatif ulaşım imkanlarına kavuşmuştur. Size kalan değerlendirip tercinizi kullanmaktır.

Pamukkale Turizm Balıkesir Şubeleri

 Balıkesir (Otogar)  0266 246 61 20
 Ayvalık  0266 331 31 12
 Bandırma  0266 721 10 71
 Burhaniye  0266 422 22 46
 Edremit (Otogar)  0266 373 00 71
 Erdek  0266 835 04 60
 Sarımsaklık  0266 324 22 38

Trakya’dan Sonra Şimdi Balıkesirdeyiz
Pamukkale Turizm ülkemizin her yerinde hizmet verme çabası ile adım adım Trakya seferleri başlatmış olup, geçtimiz günlerde Çorlu seferleri ni başlatılmıştır. Buna müteakip Pamukkale Turizm ayrıcalığı daha fazla balıkesir halkının yaşaması için 4 farklı ilçeye daha ulaşarak genişletmiştir.

Seyahat etmek özgürlüktür; parolası ile hizmet veren firmamız tüm gelişmiş imkanları yolculuk ve seyahat öncesi işlemlerde sizlerin kullanımına sunmuştur. Online bilet ve yolcu indirim kartı Pamukkart, seyahatlerin olmazsa olmazı koltuk arkası imkanlar Teknobüs avantajları ile tüm yolcularımıza uçak konforunda yolculuk ve rahatlık sunuyor. Sizde hemen bu farkı yaşamak için harekete geçin.

Balıkesir Pamukkale Turizm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018