Pamukkale Turizm Çorlu Seferleri Başladı

Türkiyenin köklü otobüs firmaları arasında yer alan Pamukkale Turizm bir süre önce başlattığı adım adım Trakya seferlerine ikinci adımı Çorlu seferleri ile devam ediyor. Tekirdağ ilimize bağlı ilçe olan Çorlu bölgenin en gelişmiş ilçeleri arasında yer almaktadır. Gelişmiş sanayisi ile göç alan bir ilçe olup yaklaşık 250 bin ve üzeri nüfusu ile il olmayı hak eden ilçeler arasındadır. Bu özel ilçeye direkt seferlerimiz ile 30 mayıs günü başlıyoruz. Türkiye’nin bir çok ilinden Non Stop ulaşım için Pamukkale Turizm Çorlu seferleri ulaşım sağlayabilirsiniz.

Pamukkale Turizm Çorlu

İlk seferimizi 30 Mayıs günü başlatacağımız Tekirdağ Çorlu seferleri ile siz değerli yolcularımız için konfor ve güvenli yolculuğu yaşamak isteyen herkesi bekliyoruz. Size özel ayrılacıkların sunulduğu Pamukkale Turizm yolculuğu uçak konforunda ve keyfe dönüşüyor.

Pamukkart ve Yanmaz Bilet Uygulaması Sizide Şaşırtacak
Hiç bir firmada olmayan bir uygulama yanmaz bilet ile Pamukkale Turizm yolcularının bileti yanmaz bilet kapmasında araç saatini kaçırsalar bile hiç yanmıyor. Bu imkandan yararlanmak için sadece 1-2 TL gibi sembolik bir ücret alınmaktadır. Bilet alımlarında Pamukkart sahiplerine özel %8 puan toplama ve ücretsiz bilet imkanı kazanıyor. Aldığınız bilet ücretinin %8’i puan olarak yüklenmektedir.

Çorlu Pamukkale Turizm
Dondurma İkramımızla Serinleyeceksiniz
Yaz ve kış mevsimine özel ikramların yer aldığı Pamukkale Turizm yolcularına özel seyahat dergisini keyifle okurken eğitimli personelimiz sizlere sıcak ve soğuk ikramlar yapacaklardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018