Pamukkale Turizm Gemlik

Bursa ilimizin merkez ve aynı zamanda turizm gözdesi ilçelerinden biri Gemlik 3 tarafı dağlarla çevrili olup ilçeyi ortadan ikiye ayıran karsak deresi doğal güzellikleri ve turiz alanları ile mutlaka gezilip görülmesi gereken yerlerden biridir. Şayet sizde bu ilimiz ve ilçemizi gezip görmek isterseniz sizlere uçak konforunda seyahat sunan Pamukkale Turizm Bursa seferlerinden yararlanmaya davet ediyoruz.

Pamukkale Turizm Gemlik

Bursa ilimizde 18 Farklı terminal ve bilet satış şubesi ile hizmet veren Pamukkale Turuzim 3’ü gemlik ilçemizde yer almaktadır. Yeni seferlerimiz ile şube sayımızı artırırken aynı zamanda şubeye gerek duymadan online bilet satış imknalarınıda geliştirirerek indirimli bilet alma avantajlarını bir tık ötede bulacaksınız. Pamukkale Turizm Bursa seferlerinde son model otobüsleri bulacak iç donanımı ve özelliklerine hayran kalacaksınız.

Pamukkale Turizm Kumla Seferleri Başladı

2014 Yılına çok hızlı bir giriş yapan firmamız Türkiye’nin her yerinden yeni şube ve terminal haberleri vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz günerde Balıkesir ve Tekirdağ şubelerini artıran Pamukkale Turizm şimdide gemlik ilçemizin önemli tatil beldelerinden olan Kumla şubesini açmış bulunmaktadır. Son Model otobüslerle İstanbul, İzmir, Ankara ve Eskişehir’den Kumlaya direkt seferler bulunmaktadır. Aşağıda şube bilgileri bulunmaktadır.

Pamukkale Turizm Gemlik Telefonları
 Gemlik Otobüs Terminali  0224 512 00 25
 Çarşı (İbrahim Akıt Caddesi No:1)  0224 205 00 31
 Kumla

Otobüste Şarj Problemine Son
Genç otobüs filosu ile sizlere rahatlık ve güveni yaşatan Pamukkale Turizm aynı zamanda eğlence ve iş hayatından vazgeçemeyenler için araç içinde 220V elektrik imkanı ile cep telefonu yada bilgisayarınızın şarjı hiç bitmesin. Yaz aylarında buz gibi dondurma, kış mevsine özel bir 40 yıl hatrı olan kahve ikramlarımız ile sizlerleyiz

Gemlik Pamukkale Turizm
Otobüs saatimi kaçırdım diye üzülme; Pamukkale Turizm yanmaz bilet uygulaması 1-2 TL fark ücreti ödeyerek yanmaz bilet alabilir otobüsü kaçırsanız bile biletiniz yanmaz farklı bir seferde kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018