Pamukkale Turizm İzmit

İnsanlar genelde il sandığı bi yer İzmit özellikle İstanbul yönüne olan seyahatlerde bir çok firmanın mutlaka uğradığı İzmit Otogarı genelde insanlarda bir il izlenimi uyandırmaktadır. Oysaki aslı bir ilçe olup Marmara bölgesinin en gelişmiş saayi kentlerinden biri olan 41 plaka numaralı Kocaeli ilimize bağlıdır.

Kocaeli’nin en gelişmiş ilçesi İzmit; aynı zamanda şehrin tarihi mekanlarındandır. Tarihi geçmişi M.Ö 3000 yılına dayanmakta olup, lezzetini tatmadınızsa bile mutlaka adını duyduğunuz bir tatlı pişmaniye bu ilçemiz ile özdeşleşmiştir. Sizde bu lezzeti tadmak isterseniz Pamukkale Turizm ile seyahat etmeniz yeterlidir. Çünkü Pamukkale Turizm İzmit seferlerini başlattı konfor ve güven’in bir arada sunulduğu İzmit yolculuğu şimdiden hayırlı olsun. Aşağıdadı İzmit şubemizin iletişim bilgileri yer almaktadır. Sizde yarım asrı aşan tecrübemizle seyahat etmek isterseniz misafirimiz olmaya bekleriz.

Pamukkale Turizm İzmit

Geçtiğimiz günlerde Sakarya, Bursa, Balıkesir ve Tekirdağ illerimizde başlattığı yeni seferleri ile dikkatleri üzerine çeken Pamukkale Turizm şimdide Kocaeli (İzmit) ilçemizle hizmet alanını hızla genişletiyor. Şuan sadece İzmit Yahya Kaptan şubesi ile Kocaeli ilimize merhaba diyen Pamukkale Turizm fırsatları ile tanışmak için geç kalmayın. Yanmaz bilet uygulaması ile otobüs saatini kaçırsanızda sorun olmuyor.

Pamukkale Turizm İzmit Şubeleri

 İzmit (Yahya Kaptan)  0850 333 35 35

İzmit Pamukkale Turizm

Pamukkale Dergi İle Hayatı Okuyun
Sizlere mutlu bir yolculuk taahhüt eden Pamukkale Turizm seyahatiniz esnasında yazın dondurma, kışın Türk kahvesi keyfi yaşatıyor. Okumayı sevenler içinde her ay yenilenen içeriği ile ücretsiz Pamukkale Dergi sizlere bir birinden özel kültür, sanat ve tatil içeriği ile koltuğunuzda bulacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018