Pamukkale Turizm Sakarya

Bir çoğumuzun adını Adapazarı olarak bildiği bir şehir Sakarya Marmara bölgesinin 4.  büyük kenti olup, çok verimli tarım alanları bulunmaktadır. Akova (Adapazarı Ovası) üzerine kurulu olan şehirde, doğal güzellikle adına aradığınız herşeyi bulabilirsiniz. Nehir, göl ve dağlar hepsi bir arada toplandığı ender şehirlerimizdendir. Sakarya Nehri, Melen Çayı, Maden Deresi ile baştan Sapanca Gölü olmak üzere küçük büyük yaklaşık 10 farklı göl bulunmaktadır. Gerek günübirlik gerekse tatilinizi mutlaka bu şehrimizde geçirmelisiniz. Sakarya ilimize nasıl ulaşacağını merak edenler Pamukkale Turizm sakarya seferlerini başlattı.

Pamukkale Turizm Sakarya

Yeni yıla hızlı giriş yapan firmalardan biriside hiç şüphesiz Pamukkale Turizm olduğu görülmektedir. Önce adım adım trakya projesi, sonrasında Ege’nin incisi Balıkesir seferleri ile sevenlerini mutlu etmeyi başardı. Şimdide Sakarya (Adapazarı) seferleri ile sizleri gitmek istediğiniz yere güven ve konfor ile taşımayı teklif ediyor.

Pamukkale Turizm Sakarya Şubeleri
 Adapazarı Otogar  0264 275 43 44

Sakarya Pamukkale Turizm

Ücretsiz İletişim Hattı Sadece Pamukkale Turizm’de
Müşteri memnuniyetine son derece önem veren firma yönetimi Türkiye’de bir ilke imza atarak Türkiye’nin her yerinden ücretsiz arayabilecekleri müşteri hizmetleri servisini hayata geçirdi. 0850 333 35 35 nolu telefonu dilediğiniz zaman ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Çorlu, Burhaniye, Bandırma ve Kumla’dan Sonra Şimdide Adapazarı
Geçtiğimiz günlerde önce Tekirdağ Çorlu, sonrasında Balıkesir Burhaniye ve Bandırma ilçelerine direkt seferler başlatan Pamukkale Turizm son olarak ise Bursa’nın Gemlik ilçesinde yer alan şubelerini artırarak Kumla beldesine direkt ulaşım imkanı sağlamıştı. Çok geçmeden bu sefer güzel haber ise Sakarya’nın en bilinen ilçesi Adapazarı için geldi Pamukkale Turizm Sakarya Adapazarı seferleri şimdiden hayırlı olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018