Samsi Cafe Bayrampaşa Şubesi Açıldı

Başlık muhtemelen sizi şaşırtacaktır. Cafe ile otobüs firmalarının ne alakası var şeklinde düşünebilirsiniz. Hemen konuya girerek durumu izah edelim. Samsi Cafe (Samsun Simit) Türkiye’nin en geelişmiş otobüs şirleri Metro Turizm’e aittir. Son olarak Samsi Cafe Bayrampaşa şubesini açan firma ülke genelinde yaygınlaşmayı amaçlamaktadır. Metro Şirketler Grubu kapsamında hizmet veren 28 firmadan biri olan Samsi Cafe son yılların modası haline gelen Simit Cafe anlayışına yeni bir soluk kazandırmak üzere planlanmıştır.

Samsi Cafe

Gerek siz, gerekse ailenizle birlikte muhteşem anları yaşayacağınız Samsi Cafe hem bir birinden özel lezzetler, hemde ferah ve temiz bir ortamı ile tutkunu olacağınız bir mekan haline gelecektir. Sıcak, soğuk içeceklerinizi yudumlarken, aynı zamanda gazete ve dergi imkanlarından yararlanabileceksiniz. Daha fazlasını yaşamak için hemen sizde bir Sampi Cafe şubesine gelmelisiniz.

Samsi Cafe Bayrampaşa Açıldı

Bayrampaşa ilçemizin en özel mekanlarından biri olan Okyanus AVM içerisinde açılan Sampi Cafe Bayrampaşa açılışı yapıldı. Bayrampaşa Belediye Başkanı Sayın Atila Aydıner, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Cemil Yıldız, Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED) Başkanı Mehmet Erdoğan, Metro Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO Abdulkerim Emek ve Metro Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Şenol Ayyıldız’ın katılımı ile açılış töreni gerçekleşmiştir.

Sampi Cafe Bayrampaşa Adres;
Akvaryum AVM Orta Mahalle Abdi İpekçi Caddesi No:4E

Samsi Cafe Bayrampaşa
Sampi Cafe Esenler; Geçtiğimiz yıl Esenler şubesini hizmet açan Metro Turizm şimdide komşu ilçemiz Bayrampaşa’daki yerimizi aldık. Siz değerli halkımızı her alanda hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Yeni hizmetlerimizi duyurmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

1 Comment

Add a Comment
  1. dilek

    merhaba,

    telefondan ispariş vermek istiyorum bilgilerinize ulaşamadım yardımınız rica ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018