Türkiye’nin En İtibarlı Otobüs Şirketi Ödülü

Ülkemizde bir ilke imza atan metro turizm 20 yıllık tarihi geçmişinde hiç olmadığı kadar büyük başarılara imza atmış aldığı ödüllerle özverisini pekiştirmiştir. Türkiyede bir ilke imza atan firma itibar atölyesi adına İstanbul ticaret üniversitesinin akademik kadroları denetiminde ulaşım sektöründe en itibarlı firma seçilmiştir. Devlet planlama teşkilatı ve Xsights tarafından bir kaç kategoride yapılan incelemelere ilk defa ulaşım dahil edilmiş olup, ilk ödüle ise metro turizmlayık görülmüştür. 26 Farklı şehirde yapılan bağımsız anket sonucu metro turizm yolcularının firmaya güven ve memnuniyetini göstermektedir.

Ulaşım Sektörü İlk Kez  Dahil Edildi
Daha önceki seçmelerde sektör olarak bilişim, tekstil, alkolsüz içecekler, otomotiv, ilaç, gıda, bankacılık ve elektronik eşya firmaları yer alırken bu yıl ilk defa oylamaya uşaşım sektörü dahil edilmiştir. Metro Turizm yönetim kurulu başkanı Ertan Çakır yaptığı açıklamada Türkiye’nin en genç ve en yaygın turizm firması olduklarını açıkladı. Yılda 20 milyon yolcu taşıdıklarını vurgulayan Çakır verilen bu ödül ile başarımız bir kez daha tescillenmiş oldu şeklinde basın açıklaması yapmıştır.

Genç ve 1300 Araçlık Otobüs Filosu
Metro Turizm yolcularına konfor ve güveni yaşatmak adına en genç filoya sahip olduklarını belirten Ertan Çakır şuan 1300 araçla hizmet verdiklerini ve tüm araçlarının 2 – 2,5 yıllık olduğundan bahsetti. 30 Milyon TL filo yatırımı yaptıklarından bahseden Çakır verilen bu ödülün tesadüf olmadığını özveri ile çalılan metro personelinin başarııs olduğunu vurgulamıştır.

Seçmeler Nasıl Yapılıyor?
Xsights araştırma şirketinin gerçekleştirdiği Türkiye itibar endexi çalışmalarını iki boyutta yürütmektedir. Ülkemiz genelinde 26 farklı ilde rastgele geçilen denekler ile yüz yüze anket çalışması sonucu yapılmakta ve elde edilen anket sonuçları karşılaştıırmaktadır. X-Reputation yöntemi ile yapılan veri değerlendirme işlemi 7 kademede yapılmaktadır.

Bizde otobusfirmalari.net olarak Metro Turizm’i kutuluyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Bir sonraki yıl ulaşım sektöründe bakalım ödül hangi firmaya gidecek merakla bekliyoruz.

Metro Turizm İtibar Ödülü

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018