Temelleri 70 yıl önce atılan bir firma onca zorluklara karşın dimdik ayakta kalmayı başarmış ve sürekli gelişmiş ve yenilenmiştir. Şimdi sizlere bir yenilik haberi daha vermek istiyoruz. İki farklı yaka ve 7 tepeden oluşan İstanbul’un her noktasında olabilmek için kendimize özel terminaller açmaya devam ediyoruz. Son olarak Ulusoy Ataşehir terminalini hizmete aldığımızı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Ulusoy Ataşehir Terminali

Onlarca yıldır otobüs firmaları ve yolcuların uğrak mekanı olan Harem Otogarı kapanacak olması nedeniyle farklı bir arayış içine giren şirketler imkan dahilinde yeni yerler belirliyorlar. Ulusoy Turizm Ataşehir Terminali 30 Mayıs 2014 itibari ile hizmet verecek olup Bostancı Dudullu Yolu Caddesi üzerinde yer almaktadır. Aşağıda adres, telefon ve kroki bilgilerine ulaşabilirsiniz. Yeni terminalimizi kullanacak yolcularımıza ücretsiz şehir içi servis uygulaması olduğunu hatırlatmak isterim. (Gerçi ulusoy yolcuları bu imkanları çok yakından tanımaktadır.)

Ulusoy Turizm Ataşehir Terminali (Adres)
Bostancı Dudullu Yolu Caddesi No:38 Kayışdağı Ataşehir
0216 663 17 17

Ulusoy U Card Fırsatlarını Kaçırmayın

Ülkemizin en köklü firmaları arasınd yer alan Ulusoy bilet alımlarında U Card sahiplerine hem indirim hemde puan toplama imkanı sunuluyor. Her aldığınız bilette %5 indirim + %10 puan tolayarak ücretsiz bilet imkanını yakalayacaksınız. U Card sahipleri aynı zamanda bir çok anlaşmalı mağazada indirimlerden yararlanıyor. Size en yakın Ulusoy Turizm Terminali ve bilet satış şubelerinden alabilirsiniz.

Ulusoy Turizm Ataşehir Terminali
En İtibarlı Otobüs Firması Seçildik
İstanbul Ticaret Üniversitesinin akademik denetimleri ile yapılan incelemelerde 2011,2012,2013 yıllarında en itibarlı şirketler arasında yer almıştır. Güveniniz ve sadakatiniz için teşekkür ederiz.Ulusoy Ataşehir Terminali Hizmetinizde için 4 yorum yapılmış


burak

Ekranlari tvleri wireless i gectimde,klimada mi calismaz arkadas.yazin ortasindayiz.baska sansin da yok mecburen biniyorsun otobuse.koy dolmusunda bile klima var artik,umarim bir daha bu firmaya mecbur kalmayiz,metro bile daha iyidir,yenidir

güler kasimi

sayın ilgililer
24 ağustos 2014
ataşehir deki terminaliniz bir rezalet. varan ve ulusoy isimlerine hiç
yakışmıyor. şehir içi servisler ise en duyulmadık şirketlerden bile daha berbat.
çok yazık. güler kaslmi

gulden sancak

2166631717 bu numaraya niye ulasilamiyor.her yere yazmissiniz numarayi. telfonu acan yok.

Arzu şenol

Bu gün 14:00 zonuldak arabasını kaçırdım. Çünkü, web siteleri dahil tüm ara motorlarında bulduğum numaraları aramama rağmen cevap ALAMADIM. Kayışdağı terminaline gitmek üzere navigasyonu kurdum ne göreyim, yerinde yeller esiyor. Meğer ordsn tsşınmış. Ona buna soraraken UKUSUY KAYISDAGI haritası daha buldum irada böyle bir terminal hiç olmamış. Bu arada telefonla tüm numaraları aramaya devam ediyorum. Artık bütün ümitler bitti arabayı kaçırdım. Saat 15:00 oldu. 1 saatir herhangi bir ULUSOY yetkilisinine ulaşmaya çalışıyorum. Allah belanızı versin!!!!!!!!!!