Ulusoy Turizm İndirim

Adım adım 100. yılını kutlamaya hazırlanan Ulusoy sadık müşterilerine sunduğu indirim imkanları ile memnun etmeyi hep biliyor. Topdamda 300’den fazla otobüs ile Türkiyenin onlarca ilinde seyahat imkanı sağlayan firma şimdi indirimli bilet imkanı ile sizlere daha fazla seyahat özgürlüğü sunuyor. Bu sayfada sizler için güncel Ulusoy Turizm indirim duyuruları olacaktır.

Avea Hat Sahiplerine %30 İndirim
10 Şubat – 1 Mayıs 2014 tarihleri arasınde geçerli olan bu uygulama ile Avea kullanıcıları yolculuklarını %30 indirimli yapacaklar. Sadece Avea değil Türk Telekom bireysel hat sahipleride bu uygulamadan yararlanıyor. Peki Ulusoy indiriminden nasıl yararlanacağız hemen bakalım.

Ulusoy İndirim

İndirim Kuponu Almanız Gerekir
Yukarda belirtilen tarihlerde Avea müşterileri telefonlarının kısa mesaj kısmına ULUSOY yazıp 5060’a göndermeleri yeterlidir. 1 Kısa mesaj ücreti ile ücretlendirilen bu uygulamadan Türk Telekom bireysel hat sahipleri ise ULUSOY Boşluk başında 0 olmadan sabit telefon numaralarını yazarak 6616’a gönderecekleridir. Örnek: ULUSOY 2121234567 şeklinde gönderdiğinizde kısa bir sürede indirim kuponu gelecektir.

Ulusoy Bileti Alırken Kullanacaksınız
Sahip olduğunuz Ulusoy indirim kodu ile biletinizi bilet satış şubeleri, internet üzerinden online yada telefonla alırken kodunuzu kullanarak %30 indirim imkanından yararlanabilirsiniz.

NOT: Belirtilen indirim SİNOP, KONYA ve EDİRNE seferlerinde geçerli değildir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018