Ulusoy Selanik Seferleri Başladı

Geçtiğimiz günlerde varan turizmi satın alarak gücünü ikiye katlayan ulusoy turizm başarılarına yenilerini ekliyor. Türkiyede onlarca ilde karşılıklı seferlere devam eden firma, avrupadada hızla yayılmayı amaçlıyor. Almanya istanbul karşılıklı seferlerden sonra şimdide bir diğer avrupa ülkesi ve komuşumuz olan yunanistan otobüs seferlerine başladı. Ulusoy turizm selanik seferleri ile hergün karşılıklı olarak istanbul selanik arasında son model otobüslerle hizmet verecektir. Ulusoy ve Zorpıdis turizm arasında yapılan anlaşma ile ulusoy turizm şimdide atamızın doğduğu yer olan selanikte yer alıyor.

Ulusoy Selanik – Kavala – iskeçe – Gümülcüne
Türk ve müslüman nüfusunun yoğun olduğu selanik ve çevresinde hizmet hedefleyen ulusoy turizm selanik ile sınırlı kalmayıp aynı zamanda kavala, iskeçe (xanthi), gümülcüne (komotini) şehirlerine seferleri vardır. Türkiyeden ise istanbul merkezli olarak keşan ve ipsala güzergahını kullanacaktır.

18 €’dan başlayan fiyatlarla
Ulusoy turizm selanik seferleri uçak konforunda yolculuk sunarken bilet fiyatlarıda oldukça ekonomik olarak belirlenmiştir. 18 – 45 € arasında değişen fiyatlarla belirtilen şehirlere ulaşabilirsiniz. Gümrükte sıkıntı yaşamamanız için mutlaka konsolosluklarda vize durumunuzu kontrol ettiriniz. Avrupa Birliği üyesi olan yunanistana girişlerde Schengen vizesi gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri içinse vize gerekmemektedir.

Daha Fazla bilgi ve detay için ulusoy müşteri hizmetlerili aşağıdaki numaradan arayınız.
Türkiyenin her yerinden 444 1 888

Ulusoy Yunanistan

1 Comment

Add a Comment
  1. şükrü tutar

    Merhabalar.
    Ben bu yaz ULUSOY ile keşandan binerek yunanistana gittim ailemle.Anamdan emdiğim süt burnumdan geldi.Gece 12:30 keşandan kalkacaktı otobüs.firmanın keşan yazıhanesindeki adam yazıhaneyi bırakmış aleme gitmişti.Otobüs geldi adam yok.Şöför bi de bana kızmaz mı bilmeden.Anlattım,telefon etti geldi adam.O da suçluluğunu hafifletmek için diğerlerine kızıyor.Şöför gideşene kadar tam bir artist.Servis hizmet yok.Freeshop da milleti keyfine göre 10 dk da azarlayarak çıkardı.Geri dönüşte tekrar alalım belki tesadüf olmuştur dedik.Bu sefer otobüs ulusoyun değil.yunanlılardan kiralama.şöförler muavin yunan.otobüs vasat.keşana terminale girecek sanıyorum.bi baktım keşanı 10 km geçmişiz istanbula doğru durdurdum.gece 3 te ıssız bir petrolde indik ailecek.Rezililiğin bini bin para…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018