Ulusoy U Card Fırsatları

U Card Nedir?

Türkiye’nin en köklü otobüs firmaları arasında yer alan ulusoy 70 yıllık deneyim ve tecrübe sahibi olarak, müşterilerine bir birinden önemli imkanları sunmaya devam ediyor. U Card uygulaması ile ulusoy müşterileri indirim, u puan ve ücretsiz bilet kazanıyor. U card projesi ulusoy müşterilerine sunulan sadakat projesidir. U card sahibi olmak ücretsiz ve çok kolay, isterseniz online olarak aşağıda vereceğiniz linke tıklayarak, isterseniz size en yakın ulusoy biilet satış yazhanesi ve terminallerden kolayca temin edebilirsiniz. Size önerimiz geç kalmayın fırsatı kaçırmayın.

Puan kazandırır indirim yapar
Biletini ulusoy u card ile alan yolcularımız bilet alım yöntemine göre puan + indirim kazanıyor. Biletinizi ulusoy.com.tr adresinden u card ile alanlar %10 u puan kazanmakta olup, farklı bie şekilde çağrı merkezi yada size en yakın bilet satış ofislerinden almanız durumunda ise hem %10 u puan hemde bilet fiyatı üzerinden %5 indirim kazanırsınız. Böylesine avantajlı yolculuk yapmak için yapmanız gereken hemen bir u card sahibi olmaktır.

10 Biletten Biri Bedava
Seyahatlerinizde devamlı ulusoy’u tercih ediyorsanız çok şanslısınız, çünkü 5 gidiş 5 dönüş yada tekyönlü 10 bilet alımlarında bir bilet ulusoydan hediye fırsatlar bununlada sınırlı kalmayıp tatil ve alışverişlerdede u card avantajları ile mest olacaksınız.

Ulusoy Turkcell Kampanya

Fantasia Hotel De Luxe %15 İndirim
Marmaris, kuşadadı ve kemerde bulunan hotel fantasia de luxe u card sahiplerine özel %15 indirimli tatil imkanı sunuyor. Siz ve sevdikleriniz ile tatilin keyifini çıkaracaksınız.

Ariş Pırlanta %20 İndirim
Pırlana sanatı ariş ulusoy u card sahiplerine sahip olmak istedikleri pırlanta çeşitlerine etiket fiyatı üzerinden %20 indirim imkanı sunuyor. Daha fazlası için hemen bir u card sahibi olmalısınız.

U Card Başvuru
Yukardada belirtildiği gibi aşağıdaki linkten yada size en yakın ulusoy acentelerinden ücretsiz alabilirsiniz. Online başvurularda verilecek olan ulusoy müşteri numaranız ile fırsatlarlardan hemen yararlanmaya başlarsınız.

Başvuru Linki: https://secure.ulusoy.com.tr/UyeEkle.aspx

U Card

Updated: 27 Ocak 2014 — 15:10

11 Comments

Add a Comment
 1. sezgin pamuk

  ulusoy u card almak için internetten müraccat ettim.tüm bilgilerimi girdim.tc kimlik nomuda doğru olarak girdim.ancak tc no yanında ? işareti çıkıyor bu nedenle talebimi yapamadım ayrıca aynı problem eşim içinde geçerlidir. neden tc numarasını yanında soru işareti çıkıyor. muraacatımızı yapamıyoruz bu konuda bilgi vermenizi rica ederim. telefonum 0535 *** ** **

 2. mesut

  Ulusoy dan indirim kartı istiyorum

 3. mesut

  sürekli yolculuk yapacagım için indirim kartı şart

 4. Dr.Önder

  Eskiden beri bilinen kaliteli hizmet veren Varan Ulusoy Kamil Koç gibi bilet ücreti diğerlerine göre fazla ama müşteriye saygılı nitelikli kaliteli hizmet veren firmalar vardı. Ulusoy da bunların arasındaydı ama artık Ulusoy da kalite müşteriye saygı hizmet aramayın.. işim gereği İstanbul dan Ankara ya Ulusoy dan bilet aldım..
  Tv hizmetleriy le reklam yapan öğünen firmanın arabada anten arızası nedenıyle
  Hiçbir koltuğunun tv si çalışmıyordu.. dert etmedim tabiki..Muavinden su istedim bir parmağını içine soktuğu bardakla su verdi.. Halbuki değil Ulusoy tüm firmalarda açık su verilmesi yasaklanmıştı.. KALİTE VE TEMİZLİK ULUSOY DA BİTMİŞTİR.. ESKİ FİRMA NE YAZIIKKİ YOK .. İSİM AYNI OLSADA

 5. hacer kumbasar

  sürekli yolculuk yaptığım için gerek duydum

 6. ALİ OSMAN YERKOZLU

  devamlı yolculuk yaptıgım icin gerekli ve indirimden yaraalanıyorum

 7. hatice

  Indirimli card almak istiyorum

 8. mehmet deniz

  Ulusoy indirimli u card basvurusunda bulunmak istiyorum…

 9. HÜSEYİNİ ABANOZ

  devamlı yolculuk yaptıgım icin gerekli olduğunu düşünüyorum indirimden yararlanmak ve daha iyi hizmet almak icin

 10. Adurrahman HASANÇEBİ

  ulusoy indirimli u card başvurusunda bulunmak istiyorum

 11. tugba

  bende var ama bır kere ılk alırken ındırıp yapıldı daha sonraları bıletı hep aynı fıyata aldım nasıl ındırım oluyor ozaman pek anlayamadım … bayada gıdıp geldım her sene gıderım bedava bılet hıc alamadım 😉

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018 Frontier Theme