Ulusoy U Card Fırsatları

U Card Nedir?

Türkiye’nin en köklü otobüs firmaları arasında yer alan ulusoy 70 yıllık deneyim ve tecrübe sahibi olarak, müşterilerine bir birinden önemli imkanları sunmaya devam ediyor. U Card uygulaması ile ulusoy müşterileri indirim, u puan ve ücretsiz bilet kazanıyor. U card projesi ulusoy müşterilerine sunulan sadakat projesidir. U card sahibi olmak ücretsiz ve çok kolay, isterseniz online olarak aşağıda vereceğiniz linke tıklayarak, isterseniz size en yakın ulusoy biilet satış yazhanesi ve terminallerden kolayca temin edebilirsiniz. Size önerimiz geç kalmayın fırsatı kaçırmayın.

Puan kazandırır indirim yapar
Biletini ulusoy u card ile alan yolcularımız bilet alım yöntemine göre puan + indirim kazanıyor. Biletinizi ulusoy.com.tr adresinden u card ile alanlar %10 u puan kazanmakta olup, farklı bie şekilde çağrı merkezi yada size en yakın bilet satış ofislerinden almanız durumunda ise hem %10 u puan hemde bilet fiyatı üzerinden %5 indirim kazanırsınız. Böylesine avantajlı yolculuk yapmak için yapmanız gereken hemen bir u card sahibi olmaktır.

10 Biletten Biri Bedava
Seyahatlerinizde devamlı ulusoy’u tercih ediyorsanız çok şanslısınız, çünkü 5 gidiş 5 dönüş yada tekyönlü 10 bilet alımlarında bir bilet ulusoydan hediye fırsatlar bununlada sınırlı kalmayıp tatil ve alışverişlerdede u card avantajları ile mest olacaksınız.

Ulusoy Turkcell Kampanya

Fantasia Hotel De Luxe %15 İndirim
Marmaris, kuşadadı ve kemerde bulunan hotel fantasia de luxe u card sahiplerine özel %15 indirimli tatil imkanı sunuyor. Siz ve sevdikleriniz ile tatilin keyifini çıkaracaksınız.

Ariş Pırlanta %20 İndirim
Pırlana sanatı ariş ulusoy u card sahiplerine sahip olmak istedikleri pırlanta çeşitlerine etiket fiyatı üzerinden %20 indirim imkanı sunuyor. Daha fazlası için hemen bir u card sahibi olmalısınız.

U Card Başvuru
Yukardada belirtildiği gibi aşağıdaki linkten yada size en yakın ulusoy acentelerinden ücretsiz alabilirsiniz. Online başvurularda verilecek olan ulusoy müşteri numaranız ile fırsatlarlardan hemen yararlanmaya başlarsınız.

Başvuru Linki: https://secure.ulusoy.com.tr/UyeEkle.aspx

U Card

11 Comments

Add a Comment
  1. tugba

    bende var ama bır kere ılk alırken ındırıp yapıldı daha sonraları bıletı hep aynı fıyata aldım nasıl ındırım oluyor ozaman pek anlayamadım … bayada gıdıp geldım her sene gıderım bedava bılet hıc alamadım 😉

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018