Varan Turizm Kastamonu Yollarında

Türkiyenin en köklü ulaşım firmalarından birisi olan Varan Turizm hizmet alanını hızla geliştirmeye devam ediyor. 1946 yılında hizmet vermeye başlayan firma 24 ocak 2014 tarihi itibari ile istanbul, kastamonu seferlerini başlatıyor. Anadoludaki en eski yerleşim birimlerinden birisi olan kastamonu seyahatleriniz için artık varan turizm konfor ve kalitesini hemde %30’a varan indirim imkanları ile yaşamak isteyenleri bekliyoruz.

24 Ocakta Kastamonu Yollarında Olacağız
Firma yönetiminden yapılan açıklamada Türkiyede bir ilk olan Irizar otobüslerle uçak konforunda yolculuk yapmak isteyen herkesi bekliyoruz. Online bilet imkanı sunulan firmanın resmi web sitesinde aynı zamanda Varan Miles ile indirim imkanından yararlanabilirsiniz.

Yolboyunca Dergisi Okuma Keyfini Yaşayacaksınız
Açık büfe ikramların olduğu otobüslerimizde aynı zamanda okumayı sevenler içinde varan turizm yol boyunca dergisi ücretsiz olarak koltuğunuzda bulacaksınız. Okumaktan büyük keyf alacağınız yol boyunca dergisi güncel konular, kültür sanat ile dop dolu bir içeriğe sahip olup tüm yolcularımız bu imkandan ücretsiz sahip oluyor.

Kastamonu
Karaçomak vadisi üzerine kurulmuş bir şehir olan kastamonu, deniz seviyesinden yüksekliği 775 metre olarak ölçülmüş olup, ülkemizin en eski şehirlerinden birisi olması nedeniyle Türk İslam sanatına dair bi çok eserler ortaya çıkmıştır. Bunlardan en dikkat çekici olan kastamonu kalesi ve atabey camii gibi bir çok eser yer almaktadır. Sizde kastamonunun doğal ve tarihi güzelliklerini yakından görmek isterseniz, varan turizm ile seyahat edebilirsiniz. Hayırlı yolculuklar dileriz.
Varan Turizm Kastamonu Otobüsleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018